ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ας ρωτήσουμε τη Γερουσία τι καλό θα ψηφίσουμε κατά συνείδηση :mrgreen:
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα εγω θα ξεκινησω με τι ΔΕΝ θα ψηφισω .Δεν θα ψηφισω αυτους που μου στερησαν την ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ επι τρια χρονια ,αυτους που μου εβαλαν προστημο 300 ευρω επειδη δεν εκανα το μπολι τους ,που χρωστανε ενα δις τα κομματα και δεν δινουν ουτε σεντς ,που εκαψαν ολη την Χωρα εδω και δεκαετιες και γεμισαν τα βουνα με ανεμογενητριες ,που δολοφονησαν στο Ματι 103 ατομα και κανεις δεν μπηκε φυλακη ,που επνιξαν στην Μανδρα 24 ατομα με μια βροχη και κανεις δεν πηγε φυλακη για αυτο το εγκλημα ,που σκοτωσαν 60 ατομα στα Τεμπη και κανεις δεν πηγε φυλακη απο τους Πολιτικους ,που μου εβαλαν να πληρωνω στο σπιτι μου ενοικιο [ΕΜΦΙΑ]και ειπαν οτι θα το καταργησουν και ακομα πληρωνω σαν πουστης ΜΕΤΑ ΑΠΟ 13 ΧΡΟΝΙΑ ,που θα εσκιζαν τα μνημονια και μπηκαν ποιο βαθεια στα μνημονια ,που το ΟΧΙ του Ελληνικου Λαου το εκαναν ΝΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ,που πουλησαν το ονομα ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ στα Σκοπια και μολις θα ερχοντουσαν στην εξουσια θα ακυρωναν την συμφωνια ,που εκλεισαν τις εκκλησιες ,που μου απαγορευσαν να πηγαινω για κυνηγι και ψαρεμα μονος μου στο βουνο και στην θαλασσα και ο Πρωθυπουργος εκανε βολτες με το ποδηλατο στην Παρνηθα ,που καταστρεψαν την υγεια και τις υπηρεσιες στα νοσοκομεια με την απολυση 8000 χιλιαδων γιατρων και νοσηλευτων εις βαρος της υγειας μου ,που η ακριβεια εχει διαλυσει τα σπιτια και τους ανθρωπους ,που εστειλαν οπλα στην Ουκρανια να σκοτωνουν Χριστιανοι Χριστιανους ,που εκλεισαν χιλιαδες μικρα μαγαζακια υπερ των μεγαλων εταιρειων ,που εφεραν τα FAN στην Πατριδα μας για να παιρνουν τα σπιτια των φτωχων ανθρωπων ,που εστειλαν κλεφτες και απατεωνες ευρωβουλευτες στην ευρωβουλη [Καιλη και αλλοι πολλοι ]για να παιρνουν μιζες και να κανουν τα κομματα οτι δεν ξερουν τιποτα ,που χρωστανε ενα δις σε δανεια και κανουν το κοροιδο με αλαγη ονοματος [ΠΑΣΟΚ],που εφεραν στην Πατριδα μας τον γαμο μεταξυ ομοφυλωφιλων και χειροκροτουσαν για αυτο το εγκλημα ολοι στην Βουλη ,που ολη η Βουλη ειναι Βουλη αβουλων Αθεων και μασονων που ψηφιζουν Νομους καθ`υπαγερευση Σορος ,λεσχης Μπιλντεμπεργκ,Ροκφελερ ,που μας λενε οτι η θαλασα δεν εχει συνορα ,που κουβαλησαν εκατομυρια λαθρομεταναστες για να αντικαταστησουν τους Ελληνες,που με βαζουν να στειρωσω τα σκυλακια μου και να πληρωνω χαρατσι επειδη εχω ενα σκυλο στον Δημο ,για DNA κλπ .ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΠΑΝ ΨΕΚΑΣΜΕΝΟ επειδη δεν συμφωνουσα με αυτα που ελεγαν ,που απο το γραφειο του Πρωθυπουργου παρακολουθουσαν ολο τον κοσμο,που υπουργος αμεσος συνεργατης του Πρωθυπουργου μας ειπε οτι δεν πρεπει να μας πληρωσουν οι Γερμανοι για τα εγκληματα πολεμου που εκαναν κατα την κατοχη , που στο ονομα της ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ μας κυβερνουν ΦΑΣΙΣΤΙΚΑ .Θελεις να γραψω και αλλα ? Ολους αυτους θα τους ΜΑΥΡΙΣΩ ΟΠΩΣ ΞΕΡΩ ΕΓΩ .ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ .ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ .Υ.Γ .ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ την 20 Μάιος 2023 11:33, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΛΑΔΑ 18/5/2023
Ανησυχία στην Αττική για την περίεργη μυρωδιά
Καταγγελίες κατοίκων για οσμή αερίου.
Ανησυχία έχει προκαλέσει τις τελευταίες ημέρες η περίεργη οσμή που έχει παρατηρηθεί σε διάφορες περιοχές της Αττικής.

Πλήθος καταγγελιών κάνουν λόγο για οσμή αερίου σε Καλλιθέα, Γαλάτσι, Νέα Σμύρνη και Ψυχικό. Το θέμα ερεύνησε και η Πυροσβεστική η οποία δεν διαπίστωσε κάποια διαρροή αερίου, ενώ καθησυχαστική εμφανίστηκε η εταιρεία Διανομής Αερίου Αττικής (ΕΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ) σε ανακοίνωσή της, μετά τις καταγγελίες των πολιτών.

«Σε συνέχεια αναφορών που δέχθηκε το Κέντρο Άμεσης Επέμβασης της Εταιρείας για οσμή σε περιοχές του Ν. Αττικής, η Εταιρεία Διανομής Αερίου Αττικής (ΕΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ) ενημερώνει ότι, από τους μέχρι τώρα ελέγχους και επεμβάσεις που έχουν πραγματοποιηθεί από το εξειδικευμένο τεχνικό προσωπικό, διαπιστώνεται ότι η οσμή δεν σχετίζεται με το Δίκτυο Διανομής φυσικού αερίου. Περαιτέρω ανακοινώσεις θα ακολουθήσουν μετά την ολοκλήρωση των ελέγχων» αναφέρει σε ανακοίνωσή της η ΕΔΑ. :o :o :o :o :o :o :o ΣΧΟΛΙΟ .ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ ΒΡΩΜΑΕΙ Η ΑΤΤΙΚΗ ?
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ποιθανότατα από τη μπόχα και τη σαπίλα των πολιτικών σκανδάλων κύριε Γέροντα !!!
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Πολυ βρωμα Νικολα μου . :x
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Χθες σε βιντεο απο το YOUTUBE ειδα Ελληνικα αρματα μαχης και τεθωρακισμενα μεταφορας προσωπικου στα χερια Ουκρανων εναντιον των Ρωσων .Να τους χαιρομαστε τους Πολιτικους μας που θελουν να παμε αυριο να τους ψηφισουμε .Οι Νεοταξιτες ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ εβαλαν Χριστιανους να πολεμουν Χριστιανους και οι δικοι μας υπηρετες αμεσως να τρεξουν .ΜΑΥΡΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Και το νέφος πάει προς τας ευρώπας κύριε Γέροντα...
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΧΟΥΝ ΛΥΣΑΞΕΙ ΟΙ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΙ .ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ
Μ Α Υ Ρ Ο ΣΕ ΟΛΟΥΣ .ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ Η ΝΟΘΕΙΑ . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΚΛΟΓΕΣ 2023ΕΛΛΑΔΑ21/05/2023 08:33
Εκλογές 2023: Η πρώτη ενημέρωση - Δεν ενεργοποιήθηκαν 16 από τα 21.467 συστήματα ασφαλούς μετάδοσης
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

21/05/2023 11:20
Εκλογές 2023: Συνελήφθησαν 5 άτομα με «σταυρωμένα» ψηφοδέλτια, 197 ταυτότητες και πάνω από 6000 ευρώ
Newsbomb
Εκλογές 2023: Συνελήφθησαν 5 άτομα με «σταυρωμένα» ψηφοδέλτια, 197 ταυτότητες και πάνω από 6000 ευρώ
Εκλογές 2023: Πέντε Έλληνες συνελήφθησαν στην Καρδίτσα για παράβαση της εκλογικής νομοθεσίας

Σε σύλληψη πέντε Ελλήνων προχώρησαν Αστυνομικοί της Ο.Π.Κ.Ε. το βράδυ του Σαββάτου 20 Μαΐου 2023 σε περιοχή της Καρδίτσας.

Σύμφωνα με την Ελληνική Αστυνομία κατά τη διάρκεια ελέγχου, εντός οχήματος ιδιοκτησίας ενός εκ των συλληφθέντων, βρέθηκαν 197 Δελτία Ταυτότητας, Διαβατήριο, 2 φωτοαντίγραφα Δελτίων Ταυτότητας καθώς και μία σακούλα με 114 κλειστούς φακέλους που έκαστος περιείχε κάρτα υποψήφιου Βουλευτή και 5 ψηφοδέλτια με «σταυρωμένο» το όνομα του συγκεκριμένου υποψήφιου.

Παράλληλα, στην κατοχή δύο εκ των συλληφθέντων βρέθηκε συνολικά το χρηματικό ποσό των 6.060 ευρώ.

Από το Τμήμα Ασφαλείας Καρδίτσας, που διενεργεί τη σχετική προανάκριση, κατασχεθήκαν όλα τα ανωτέρω ανευρεθέντα, καθώς από την έρευνα προκύπτουν στοιχεία για προσέγγιση ψηφοφόρων εντός οικισμού προκειμένου ψηφίσουν τον υποψήφιο Βουλευτή έναντι χρηματικού ποσού.

Για το περιστατικό ενημερώθηκε σχετικά ο Εισαγγελέας Πρωτοδικών Καρδίτσας.ΣΧΟΛΙΟ .ΕΓΩ ΦΩΝΑΖΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΟΘΕΙΑ ,ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ . ;)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αη θα βιλαξει θα βιλαξει αη μουρε θα βηλαξει μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Γέροντα εφάγανε λάχανο τη γραφικότητά σου χαχαχαχα
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Η Παγκοσμια δικτακτορια κανει επιδειξη δυναμης μεσω των εκλογων στην Χωρα μας .Με αυτα τα αποτελεσματα που εβγαλαν ετοιμασου για μοιρασια στο Αιγαιο με τους Τουρκους ,και τα δεινα που ερχονται .Αποδειναμωσαν τον ΣΥΡΙΖΑ ωστε να μη μπορει να αντιδρασει ,και πεταξαν εξω απο την Βουλη οποιος ειχε εστω και μια μικρη αντιδραση σε αυτα που ερχονται ,και μενουν μεσα μονο αυτοι που τα εχουν βρει μεταξυ τους .Για σκεψου οτι οι μισοι ανθρωποι δεν πηγαν να ψηφισουν γιατι τους εχουν συχαθει ολους .ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΝ ΤΙ ΘΑ ΛΕΝΕ ΜΕΤΑ ,ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ? Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΨΗΦΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΨΕΚΑΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΥΛΗ .ΚΑΘΗΣΤΕ ΤΩΡΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΦΑΤΕ ΤΟ ΑΓΓΟΥΡΙ ΤΟΥ ΚΟΥΛΗ .Πριν λιγο μου ελεγε ενας φανατικος ΣΥΡΙΖΑ οτι μολις εφτασε στο παραβαν ενω ειχε αποφασισει να ψηφισει ΣΥΡΙΖΑ ψηφισε χωρις να το καταλαβει ΚΟΥΛΗ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
παναγιωτης χρι.
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: 02 Σεπ 2021 11:50

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από παναγιωτης χρι. »

Εγω παντος ψιφισα κεκα οπως μου επιτασει η σινιδισι μου. Κουλη ακομα δεν εχω σκοπο να ψιφισω!
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ρε Μάγκες τι να πούμε... Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Α Κ Α Ι Ο Μ Ω Σ Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Α ζήσαμε να το δούμε και αυτό
παναγιωτης χρι.
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: 02 Σεπ 2021 11:50

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από παναγιωτης χρι. »

Τα παντα εχουν γηνει. Αυτα που φανταζεστε και αυτα που δεν φανταζεστε!
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΔΙΚΤΑΚΤΟΡΙΑ ΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ .Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

29/05/2023 09:38
Ματίνα Παγώνη: «Η νέα πανδημία θα είναι 50-70% πιο θανατηφόρα»
«Καμπανάκι» της Ματίνας Παγώνη για το ενδεχόμενο εμφάνισης μιας νέας πανδημίας

Ανησυχία επικρατεί στην παγκόσμια κοινότητα έπειτα από την προειδοποίηση του ΠΟΥ στις χώρες ώστε να πάρουν άμεσα μέτρα και να προετοιμάσουν το σύστημα υγείας τους υπό την απειλή μιας νέας πανδημίας.

Μιλώντας στον ΣΚΑΪ η Ματίνα Παγώνη, ανέφερε ότι σύμφωνα με τον ΠΟΥ πρόκειται για έναν ιό ο οποίος θα είναι κατά 70% θανατηφόρος.

«Συγκριτικά ο κορωνοϊός θεωρείται μια ήπια νόσος», είπε χαρακτηριστικά η κ. Παγώνη προσθέτοντας πως ο ΠΟΥ είχε ενημερώσει τις χώρες από το 2018 τον ερχομό του covid.

Η Ματίνα Παγώνη, σημείωσε ακόμα πως δεν υπάρχουν προς το παρόν περισσότερες λεπτομέρειες για τον ιό, καθώς πρόκειται για μια άγνωστη νόσο προς το παρόν, χωρίς να έχουν σημειωθεί κρούσματα στον άνθρωπο και ενδεχομένως να προέλθει από άγρια ζώα.

ΣΧΟΛΙΟ .ΑΡΧΙΣΕ ΠΑΛΙ Η ΧΡΥΣΟΚΑΡΑΚΑΞΑ ΝΑ ΚΕΛΑΙΔΑΕΙ .ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΓΙΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΕΙ ? ΒΡΕ ΟΥΣΤ .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση