ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τι να βαλω αφεντικο μεζε ? Τουρσι μολοχες ,που πηγαινεις και μας φερνεις ? :o :D :D :D Την δικαιολογια την βρηκαμε παλι οτι φρεζαριζες με το τρακτερακι , για την χθεσινη απουσια σου. :o :oops: :lol: :D :D :D Δικηγορος στους κοπανατζηδες επρεπε να γινεις . :x :lol: :D :D :D :P :P Σημερα καθησε εσυ στον καφενε να κερνας ,αν πατησει κανενας πελατης ,γιατι εγω εχω να παω με τον Χρηστο στο σκοπευτηριο για προπονηση . ;) :D :D :D Χθες ειχε βραδυνο ψαρεματακι με την βαρκουλα αλλα με πολυ λιγα ψαρακια . 8-) Που ειναι τα ψαρια οε οεο οεο .Χαθηκαν και αυτα . :cry: :cry: Χειροτερη ψαροχρονια δεν θυμαμαι ποτε . :cry: :cry: 8-) 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

'Εριξες τροφή στα ψάρια ποτέ ή μόνο περιμένεις να μπούνε στή βάρκα :?: :?: :) :D :D
Μιλάς για κοπάνα αλλά εσύ κάθε μέρα τρέχεις στο σκοπευτήριο και κάνιε τον μάστορα στόν Χρίστο. :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

ειδα αυξησης εκτος των σκαγιων και στης πυριτηδες , και στους καλυκες , που παμε , θα το γυρισω απο 30 γραμμαρια στα 24 σκοπευτικα , θα ψαχνω τα βουνα και τα ρουμανια να μαζευω καλυκες , θα τους ριχνω απο 5 φορες των καθενα , δεν θα ριχνω τσιχλα και κοτσυφα στο φτερο , παρα μονο στο κλαδι μετρημενες τουφεκιες . Να δουμε μετα οταν δεν εχουν καταναλοση , πως θα κατεβασουν της τιμες , και μιλαω γενικα , για ολους , γιατι και οι εμποροι ακριβα αγοραζουν ακριβα πουλαν
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

ασε και το αλλο θα αποτρεψουν της μη μανιοδης κυνηγους , να μην βγαλουν αδεια θηρας ,με αποτελεσμα λιγοτερες εισφορες
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

pericles έγραψε: 07 Απρ 2022 11:00 'Εριξες τροφή στα ψάρια ποτέ ή μόνο περιμένεις να μπούνε στή βάρκα :?: :?: :) :D :D
Μιλάς για κοπάνα αλλά εσύ κάθε μέρα τρέχεις στο σκοπευτήριο και κάνιε τον μάστορα στόν Χρίστο. :) :D :D :D :D
Βρε τι παθαμε σημερα στο σκοπευτηριο .Εφτιαξα μερικα φυσιγγια κοντρα δοση με SIPE και παρα λιγο να τρυπησω τον πινακα ,με αποτελεσμα να με κυνηγησουν . 8-) :o :cry: :lol: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
Nektarios.M
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 09 Σεπ 2021 19:16

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Nektarios.M »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 07 Απρ 2022 14:27
Βρε τι παθαμε σημερα στο σκοπευτηριο .Εφτιαξα μερικα φυσιγγια κοντρα δοση με SIPE και παρα λιγο να τρυπησω τον πινακα ,με αποτελεσμα να με κυνηγησουν . 8-) :o :cry: :lol: :D :D :D :D
[/quote]
Νικόλα ρίχνε λίγο πιό μακριά από τα 250m που να μην έχει πρόβλημα ο πίνακας. :lol: :lol: :lol: :lol:
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Για ολα φταιει ο φιλος μας ο Χρηστος που ηταν μαζι μου . 8-) Και του ελεγα οτι ειμαι κοντα στα 150 μετρα ,αλλα επεμενε οτι ειναι καλη η αποσταση .Με το μπαμ εφυγε ο πινακας απο την θεση του και ετρεχαν ολοι να δουνε τι εχει γινει Νεκταριε . :o :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D Ενας κατασκοπος τωρα απο την Κυπρο προσπαθει να μαθει λεπτομερειες ,αλλα δεν ξερει οτι εχω ανοικτη ακροαση και τα μαθαινω ολα . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο Αμφιβάλλω εάν μπορείς να διακρίνεις τον Πίνακα στα 150 Μέτρα :) :D :D :D Διόπτρες είναι τα μάτια σου :?: :) :D :D :D :D :D :D :D
Πάνε για κανένα Ορτυκάκι που σηκώνεται μέσα απο τα πόδια σου :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ζηλιες πρωι πρωι εχουμε, που εβλεπα στα 150 μετρα την μυγα που καθοταν πανω στον πινακα . :?: :D :D :D Χθες με τον Χρηστο καναμε δουλεια στο σκοπευτηριο . 8-) ;) :D :D :D :D Καθε τουφεκια που εριχναν αλλοι σκοπευτες του ελεγα τι πυριτιδα ειχαν μεσα τα φυσιγγια και τι βυσματωση ,μονο απο τον θορυβο .Περιεργος ο Χρηστος πηγε και τους ρωτουσε ,και του ελεγαν ακριβως οτι του ειχα πει εγω . :o :o :D :D :D :D :D Καθησε να πιουμε τωρα ενα καφεδακι και να κερασουμε και κανενα φιλο περαστικο απο τον καφενε ,και θα σου πω και αλλα σκοπευτικα νεα . ;) ;) :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Τώρα πίνω ένα τσάι Τσουκνίδα επειδή 'ακουσα οτι δυναμώνει η όραση και θα βλέπω το κουνούπι στα 200 μέτρα, μετά γυρω στις 10 θα πιούμε τον 2ον καφέ :) :D :D :D :D
Για τις Ιδιογομωτικές σου γνώσεις να πείς στον Χρήστο να σ εγράψει στην ομάδα του φεισμπούκ να παραδίδεις μαθήματα :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Το F/B ειναι μαρτυριαρης κατασκοπος, ;) :o 8-) και εγω δεν τα παω καλα με τους μαρτυριαρηδες κατασκοπους . 8-) :D :D :D :D Η τσουκνιδα εγω ξερω οτι κανει καλο στον προστατη . 8-) :D :D :D :D Ακου τσαι τσουκνιδας . :o Θελω να πας να την πιασεις με τα χερια σου να δουμε τι εχει να γινει . ;) :lol: :lol: :D :D :D :D Εγω πινω το καφεδακι μου με τον Χρηστο εν μεσω κελαιδηματος περδικων στο σκοπευτηριο ,και οχι μεσα στο γραφειο . :o :lol: :lol: :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Πού θα χορτάσεις κακάρισμα Πέρδικας και να τουφεκίσεις και 2-3 ξέρεις πολύ καλά που θα πάς αλλά θα ρίχνεις δικά μου φυσίγγια με όποιο διαμέτρημα θέλεις. :D :D :D :D
Καλό μεσημέρι και καλό Σαββατοκυρίακο :) :) :) :) Ρίχνε καμιά ματιά στο Viber :P :P
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Κερναω πρωινο καφεδακι ολους τους φιλους μου ,γιατι περασα σημερα το βραδυ ασχημα ,και δεν εχω κλεισει ματι γιατι καποιοι μαλακες πηγαν και εσπασαν το LADA NIVA για να μου το κλεψουν και μου το εκαναν καλοκαιρινο .Δεν μπορεσαν να το κλεψουν τελικα γιατι δουλεψε το ιμομπιλαιζερ παροτι το εσπρωχναν για να παρει μπρος ,αλλα μου πηραν χρησιμα πραγματα απο μεσα, και μου εσπασαν το τζαμι του παραθυρου ,και το ταμπλο που ειναι ο διακοπτης . :x :cry:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Παρης Σ
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 15:08

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Παρης Σ »

Τι να πεις;Κάθε εμπόδιο για καλό κ Νίκο! Αφού έχουμε γίνει μπουρδέλο...
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Απο ολα τα πραγματα περα απο την ζημια σε τζαμι παραθυρου και διακοπτη ,και τα πλαστικα που τα ξεκολησαν και τα εσπασαν ,αυτο που αξιζε και το εκλεψαν ηταν ενας ενισχυτης ηχου και δυο ηχεια καλα Παρη μου .Σκεψου οτι το κασετοφωνο δεν προλαβαν να το παρουν γιατι εκεινη την ωρα μαλλον ηταν η ωρα που ερχοταν ο υιος μου απο την δουλεια του .Αυτη η δουλεια εγινε απο τις 11 μεχρι τις 1 το βραδυ .Απο την αλλη λεω να παει στο διαολο η ζημια και τα μηχανηματα ,και ευτυχως δεν επεσε επανω τους το παιδι μου,που ειναι τερας δυναμης γιατι θα ειχαμε σοβαρο προβλημα .Θα τους σκοτωνε αν τους εβρισκε .Μονο με πιστολι θα τον εκαναν καλα .Τυχεροι ηταν . Οι αθλιοι εδιωξαν τον ΟΚΑΝΑ απο την Αθηνα και τον εφεραν δυο τετραγωνα ποιο κατω απο το σπιτι ,και μαζευονται ολοι οι πρεζακηδες τωρα εκει .Ασε τους γυφτους που εχει γεμισει ο τοπος ,και δεν τολμαει η Αστυνομια να παει να τους γαμησει τα κερατα . :x 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Παρης Σ
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 15:08

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Παρης Σ »

Καλά τα λες κ Νίκο.Σ'αυτες τις περιπτώσεις,να μη σε βγάλει ο διάολος μπροστά...
Παρης Σ
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 15:08

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Παρης Σ »

Χαζευα νωρίτερα στα υλικά.26€ η aquila;;;;Πολύ καλή και τίμια και ανώτερη άλλων,αλλά 26€;Από πετρέλαιο φτιάχνεται;Βλέπω να ανοίγουμε καινούριες ενότητες.Μυλεριτ,σοκολ , Δημητσάνας κι ότι βγάλει το σεντούκι του παππού....
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Δημιουργησαν τεχνικη κριση με αποτελεσμα οι μεγαλοκαρχαριες [σουπερ μαρκετ ,χοντρεμποροι εισαγωγεις ,και Κρατος μεσα απο την αισχρη φορολογια σε καυσιμα ,ηλεκτρικη ενεργεια ,και φορους ] να οικοναμανε χοντρα απο παντου .Αυτο ειναι στο δογμα της επανεκινησης που εφαρμοζουν ,ολοι οι βλαμενοι ,και μεσα στους πρωτους ειναι και ο δικος μας . Ληστευουν τον κοσμο στα μεροκαματα ,και τις συνταξεις μεσω της τεχνικης ακριβειας . 8-) :x
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 09 Απρ 2022 10:00 Κερναω πρωινο καφεδακι ολους τους φιλους μου ,γιατι περασα σημερα το βραδυ ασχημα ,και δεν εχω κλεισει ματι γιατι καποιοι μαλακες πηγαν και εσπασαν το LADA NIVA για να μου το κλεψουν και μου το εκαναν καλοκαιρινο .Δεν μπορεσαν να το κλεψουν τελικα γιατι δουλεψε το ιμομπιλαιζερ παροτι το εσπρωχναν για να παρει μπρος ,αλλα μου πηραν χρησιμα πραγματα απο μεσα, και μου εσπασαν το τζαμι του παραθυρου ,και το ταμπλο που ειναι ο διακοπτης . :x :cry:
κριμα Νικολα , ακομα και εδω στο νησι οι γυφτοι δεν αφηνουν τιποτα , σε εναν φιλο μου και γειτονα μου ανοιξαν την αποθηκη και του πηραν 2 ξυλοκοπτικα , μια γενιτρια με 2 ελαιοραβδιστικα , μια σκαλα ιδια με την δικια μου αξιας 150 ευρω ,και αλλα μικροεργαλεια , το φλομπερ που το ειχε εκει ουτε που το αγιξαν , πολυ πιθανον γιατι δεν θα μπορουσαν να το πουλισουν χωρις χαρτια , και θα τους προδονε , και ευτηχος γιατι για ενα μικρο και φτηνο φλομπερ θα τρεχε πανικοβλητος , και θα ειχε και δικαστηρια , για μην σωστη φυλαξη . Μολις το ακουσα πηρα μια αλυσιδα και ενα λουκετο και κλειδωνο την σκαλα σε ενα κορμο πορτοκαλιας
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3653
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Μεγαλη πληγη ειναι οι γυφτοι Νικολα .Οπου περασουν δεν αφηνουν τιποτα .Κατω στο Χωριο περυσι μαζεψαν σε ενα φουκαρα γειτονα τις ελιες του 10 τσουβαλια ,που τις ειχε μεσα στο κτημα του για να τις παει στο λιοτριβι . :o Σε ενα αλλον γειτονα πηγαν στην αποθηκη του, και του πηραν το ετοιμο λαδι που το ειχε μεσα σε λαδερες .Σε ενα φιλο κυνηγο εκει στο Χωριο που πηγαινουμε οταν ειμαι κατω για κυνηγι, ανοιξαν την αυλη του και του πηραν τρια σκυλια .Αυτος ηταν τυχερος γιατι τους ειδε που εφευγαν οι γυφτοι απο το χωριο με τα σκυλια του στην καροτσα του αυτοκινητου τους και ειδοποιησε την Αστυνομια ,και τους κυνηγησε και τους επιασε η αστυνομια σε μπλοκο σε ενα χωριο κοντα στην Σπαρτη και πηρε τα σκυλια του πισω . ;) 8-) Εδω στην γειτονια η κατασταση εχει ξεφυγει τελειως .Εχουν κανει γκετο πολλες περιοχες και δεν τολμα να παει η Αστυνομια γιατι βγαζουν οπλα και τους πυροβολουν .Μη κοιτας που δεν λενε τιποτα στις ειδησεις ,γιατι εχουν παρει οδηγιες τα καναλια να τα θαβουν αυτα που γινονται . :x
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση