ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nektarios.M
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 09 Σεπ 2021 19:16

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Nektarios.M »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 12 Οκτ 2021 13:56 Τωρα το ακουσα οτι εκανε γερο σεισμο γιατι ημουν στο Νοσοκομειο .Ηταν κοντα σου Νεκταριε ?
Ηταν από την άλλη μερία Ν.Α. 230 χιλ. μακριά περιοχή κοντά στην Ζάκρο, 10 χιλ. εστειακό βάθος και υποθαλάσσιος.

Η διάρκεια του ήταν περίπου 30 δεύτερα.
Άβαταρ μέλους
Nektarios.M
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 09 Σεπ 2021 19:16

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Nektarios.M »

ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 12 Οκτ 2021 14:43 Κερνάωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω πολλές πολλές πάρα πολλές τσικουδιές!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ηντα το λες και δε το κάνεις να ευχηθούμε τα καλορίζικα προφανώς. :D
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

'Οπσσσσσσσσσσσσςςςςςςςςςς Τί 'εχουμε :?: :?: :?: :?: :?: Πάμε για Γάμο :?: :?: :?: :) :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Φορέσαμε το κοστούμι για τον Γάμο και ο Καββαδίας μας έριξε στήν Οικοδομή να κουβαλάμε κοιλοδοκούς :?: :?: :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Φαγωθηκες να τον παντρεψεις .Ασε το παιδι να φτιαξει πρωτα την προικα του ,και τοτε θα γινει περιζητητος γαμπρος . ;) :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
Nektarios.M
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 09 Σεπ 2021 19:16

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Nektarios.M »

pericles έγραψε: 14 Οκτ 2021 07:26 Φορέσαμε το κοστούμι για τον Γάμο και ο Καββαδίας μας έριξε στήν Οικοδομή να κουβαλάμε κοιλοδοκούς :?: :?: :) :D :D :D
Γάμος είναι και αυτός, αλλά επαγγελματικός. :D
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 14 Οκτ 2021 09:07 Φαγωθηκες να τον παντρεψεις .Ασε το παιδι να φτιαξει πρωτα την προικα του ,και τοτε θα γινει περιζητητος γαμπρος . ;) :D :D :D :D
Γιά Γλέντι ψάχνω Γέροντα :lol: :lol: :lol: :lol: Τα υπόλοιπα έρχονται με τον χρόνο :!:
Nektarios.M έγραψε: 14 Οκτ 2021 09:41
pericles έγραψε: 14 Οκτ 2021 07:26 Φορέσαμε το κοστούμι για τον Γάμο και ο Καββαδίας μας έριξε στήν Οικοδομή να κουβαλάμε κοιλοδοκούς :?: :?: :) :D :D :D
Γάμος είναι και αυτός, αλλά επαγγελματικός. :D
Ναι αλλά μόνο με τσικουδιές δέν πάει άλλο :lol: :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Επειδη ψαχνεις για γλεντι εσυ ,πρεπει να παντρεψουμε τον Νικολα ,και να αρχισει να τρωει και αυτος σαν και εσενα και τον Γεροντα απο την Λερο παντοφλιες μετα τον γαμο :?: Αισχος . :D :D :D :D :D :D :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ηρθε ο Περικλης στην Αθηνα ,και πλημμυρησαν ποταμια ,δρομοι ,βουνα ,λεωφορεια ,αυτοκινητα,φορτηγα ,καραβια,αεροπλανα,σπιτια ,εργοστασια ,ακομα και η θαλασσα .Λετε να μη φταιει ο Κουλης ,αλλα ο Περικλης :?: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 02 Σεπ 2021 10:50

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 14 Οκτ 2021 09:57 Επειδη ψαχνεις για γλεντι εσυ ,πρεπει να παντρεψουμε τον Νικολα ,και να αρχισει να τρωει και αυτος σαν και εσενα και τον Γεροντα απο την Λερο παντοφλιες μετα τον γαμο :?: Αισχος . :D :D :D :D :D :D :P :P
Ρε Παλιογερε Κουτσομπολη Ζαχαροπλαστη της κακιας ωρας, δεν εχεις καθρέπτη σπίτι να δεις πως καταντησες απο το τηγάνι της Βασως; τριχα δεν σου εχει μείνει καικατηγορεις εμενα; ντροπη Παλιογερε.. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

Nικολα Καββαδια πες μας νεα για το νησι σου, για την πλημμυρα
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ έγραψε: 15 Οκτ 2021 11:23
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 14 Οκτ 2021 09:57 Επειδη ψαχνεις για γλεντι εσυ ,πρεπει να παντρεψουμε τον Νικολα ,και να αρχισει να τρωει και αυτος σαν και εσενα και τον Γεροντα απο την Λερο παντοφλιες μετα τον γαμο :?: Αισχος . :D :D :D :D :D :D :P :P
Ρε Παλιογερε Κουτσομπολη Ζαχαροπλαστη της κακιας ωρας, δεν εχεις καθρέπτη σπίτι να δεις πως καταντησες απο το τηγάνι της Βασως; τριχα δεν σου εχει μείνει καικατηγορεις εμενα; ντροπη Παλιογερε.. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Μιχάλη Ο γέροντας είναι πονηρός και πρίν δικαστεί άρχισε την Δωροδοκία με διάφορα καλουδια που φτιάχνει :) :) Καθάρισε τα Ζαχαροπλαστεία απο Χαρτόκουτες . Οφείλω να ομολογήσω κάνει καλή δουλειά. ;)
Με το στρίμωγμα και με μιά μπυρίτσα μόνο έδωσε χρήσιμα μυστικά :) :D :D :D Αν κατάφερνα να τον ποτίσω και Ζιβανία θα τον έβαζα στο αεροπλάνο για δίκη εκτός έδρας :lol: :lol: :lol: Μου είχε φέρει μάρτυρα τον Σωτήρη και ότι ψευδοΙστορίες 'ελεγε .... Σωτήρη για πές την Ιστορία :lol: :lol: :lol:
Τί να κάνει το παλληκάρι που άκουσε αυτά τα ψευδη χιλιάδες φορές τα έμαθε σαν ποίημα :) :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Η χθεσινη μερα ηταν πολυ εντονη απο κυνηγι το πρωι και βραδυνο ψαρεμα με τον Σωτηρη μετα .Προσπαθω αυτα τα λιγα :?: χρονια που μου μενουν να τα περασω οσο μπορω σε αυτο που αγαπαω .Το χθεσινο βραδυνο ψαρεμα ηταν σχετικα καλο ,με καλο καιρο αλλα με πολυ υγρασια και σημερα με πονανε τα αρθρητικα μου . :lol: :lol: :D :D :D Παντως σημερα εχουμε εκλεκτο μεζε ψαρακι καλους σαργους 300 -400 γταμ εκαστος ,γαιδουροσπαρους ,κανα δυο τσιπουρες καλες,και αρκετες καλαμογοπες .Βεβαια δεν θα φαγωθουν ολα σημερα αλλα Οποιος φιλος μπορει να ερθει θα του κανω το τραπεζι με φρεσκο ψαρακι . :D :D :D :D :D .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

pericles έγραψε: 20 Οκτ 2021 09:20
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ έγραψε: 15 Οκτ 2021 11:23
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 14 Οκτ 2021 09:57 Επειδη ψαχνεις για γλεντι εσυ ,πρεπει να παντρεψουμε τον Νικολα ,και να αρχισει να τρωει και αυτος σαν και εσενα και τον Γεροντα απο την Λερο παντοφλιες μετα τον γαμο :?: Αισχος . :D :D :D :D :D :D :P :P
Ρε Παλιογερε Κουτσομπολη Ζαχαροπλαστη της κακιας ωρας, δεν εχεις καθρέπτη σπίτι να δεις πως καταντησες απο το τηγάνι της Βασως; τριχα δεν σου εχει μείνει καικατηγορεις εμενα; ντροπη Παλιογερε.. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Μιχάλη Ο γέροντας είναι πονηρός και πρίν δικαστεί άρχισε την Δωροδοκία με διάφορα καλουδια που φτιάχνει :) :) Καθάρισε τα Ζαχαροπλαστεία απο Χαρτόκουτες . Οφείλω να ομολογήσω κάνει καλή δουλειά. ;)
Με το στρίμωγμα και με μιά μπυρίτσα μόνο έδωσε χρήσιμα μυστικά :) :D :D :D Αν κατάφερνα να τον ποτίσω και Ζιβανία θα τον έβαζα στο αεροπλάνο για δίκη εκτός έδρας :lol: :lol: :lol: Μου είχε φέρει μάρτυρα τον Σωτήρη και ότι ψευδοΙστορίες 'ελεγε .... Σωτήρη για πές την Ιστορία :lol: :lol: :lol:
Τί να κάνει το παλληκάρι που άκουσε αυτά τα ψευδη χιλιάδες φορές τα έμαθε σαν ποίημα :) :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Ευτυχως που πηγαινω με σωστους μαρτυρες στο δικαστηριο και λενε την αληθεια ,γιατι αν πηγαινα μονος μου ,θα με ειχες καταδικασει ισοβια σε κατεργα . :o :o :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
Nektarios.M
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 09 Σεπ 2021 19:16

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Nektarios.M »

Καμιά φωτογραφία απο την σύνθεση του Δικαστηρίου και γενικά την αίθουσα δεν ... :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Νεκτάριε βεβαίως και υπάρχουν φωτογραφίες που κυκλοφορούνε στο Φ/Π :) :) Εδώ ακόμη δεν βρήκα τον τρόπο πως τις ανεβάζουμε. :?
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 21 Οκτ 2021 10:33 Η χθεσινη μερα ηταν πολυ εντονη απο κυνηγι το πρωι και βραδυνο ψαρεμα με τον Σωτηρη μετα .Προσπαθω αυτα τα λιγα :?: χρονια που μου μενουν να τα περασω οσο μπορω σε αυτο που αγαπαω .Το χθεσινο βραδυνο ψαρεμα ηταν σχετικα καλο ,με καλο καιρο αλλα με πολυ υγρασια και σημερα με πονανε τα αρθρητικα μου . :lol: :lol: :D :D :D Παντως σημερα εχουμε εκλεκτο μεζε ψαρακι καλους σαργους 300 -400 γταμ εκαστος ,γαιδουροσπαρους ,κανα δυο τσιπουρες καλες,και αρκετες καλαμογοπες .Βεβαια δεν θα φαγωθουν ολα σημερα αλλα Οποιος φιλος μπορει να ερθει θα του κανω το τραπεζι με φρεσκο ψαρακι . :D :D :D :D :D .
Τώρα που έφυγα έπιασες ψάρια :?: :?: :?: Και πώς θέλεις να σε Πιστέψω χωρίς φωτογραφία :?: :?: :) :D :D :D Θα Πρέπει να στείλεις τον Σωτήρη για Διακοπές να μου τα πεί απο κοντά :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

pericles έγραψε: 21 Οκτ 2021 10:58 Νεκτάριε βεβαίως και υπάρχουν φωτογραφίες που κυκλοφορούνε στο Φ/Π :) :) Εδώ ακόμη δεν βρήκα τον τρόπο πως τις ανεβάζουμε. :?
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 21 Οκτ 2021 10:33 Η χθεσινη μερα ηταν πολυ εντονη απο κυνηγι το πρωι και βραδυνο ψαρεμα με τον Σωτηρη μετα .Προσπαθω αυτα τα λιγα :?: χρονια που μου μενουν να τα περασω οσο μπορω σε αυτο που αγαπαω .Το χθεσινο βραδυνο ψαρεμα ηταν σχετικα καλο ,με καλο καιρο αλλα με πολυ υγρασια και σημερα με πονανε τα αρθρητικα μου . :lol: :lol: :D :D :D Παντως σημερα εχουμε εκλεκτο μεζε ψαρακι καλους σαργους 300 -400 γταμ εκαστος ,γαιδουροσπαρους ,κανα δυο τσιπουρες καλες,και αρκετες καλαμογοπες .Βεβαια δεν θα φαγωθουν ολα σημερα αλλα Οποιος φιλος μπορει να ερθει θα του κανω το τραπεζι με φρεσκο ψαρακι . :D :D :D :D :D .
Τώρα που έφυγα έπιασες ψάρια :?: :?: :?: Και πώς θέλεις να σε Πιστέψω χωρίς φωτογραφία :?: :?: :) :D :D :D Θα Πρέπει να στείλεις τον Σωτήρη για Διακοπές να μου τα πεί απο κοντά :) :D :D :D
Ειμαι αθωος της κατηγοριας ,για φαγωθηκα να παμε κυνηγι και εσυ προτημησες να φυγεις και να πας στην Κυπρο 8-) .Εγω φταιω ? Μετα θελεις να βαλω φωτο τα ψαρια που επιασα χθες ,αλλα το τηλεφωνο μου ειναι νεας τεχνολογιας ,για να μη βγαζω φωτο και με πιασει το κακο ματι . ;) :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Μπά Τηλέφωνο ήτανε εκείνο το Σπιρτόκουτο που κρατούσες στη Τσέπη :?: :?: :D :D
Τρελλός είμαι να πάω Κυνήγι μαζί σου για να μου δώσεις φυσίγγια με Χαρτοπόλεμο , σαν αυτά που έδωσες στο Σκοπευτήριο και ακόμη μαζευουνε χαρτάκια :?: :) :D :D :D

Είναι και ο Μιχάλης που χάθηκε απο τον καφενέ να του πώ τις πατέντες που ομολόγησες :idea: :idea:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 02 Σεπ 2021 10:50

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ »

Εδωειμαι Περκλεα, χρονια τα ακουω τα καμώματα του Γεροξεκούτη! :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3669
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Παλιογερε καθησε καλα, γιατι θα σου βγαλω στην φορα τα δικα σου καμωματα . 8-) :lol: :lol: :D :D :D :P :P :P
pericles έγραψε: 22 Οκτ 2021 07:32 Μπά Τηλέφωνο ήτανε εκείνο το Σπιρτόκουτο που κρατούσες στη Τσέπη :?: :?: :D :D
Τρελλός είμαι να πάω Κυνήγι μαζί σου για να μου δώσεις φυσίγγια με Χαρτοπόλεμο , σαν αυτά που έδωσες στο Σκοπευτήριο και ακόμη μαζευουνε χαρτάκια :?: :) :D :D :D

Είναι και ο Μιχάλης που χάθηκε απο τον καφενέ να του πώ τις πατέντες που ομολόγησες :idea: :idea:
Αν σου βασταει πηγαινε να βρεις τετοιο τηλεφωνο ,και ποσα χρηματα θα δωσεις για να το παρεις . 8-) Ολοι αυτο το μοντελο ψαχνουν και δεν το βρισκουν πουθενα . ;) ;) :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση