ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Κάτσε στο σπίτι λέω με την Βάσω εκεί που ειναι ζεστά και άσε τις ασκήσεις που εκανες οταν είσουνα Λυκόπουλο. ;) :) :) Και εγώ στο σπίτι είμαι να τα λέμε και απο το τηλέφωνο :) :)
Αν περάσει ο Ορφανίδης κέρασε τον ενα Καφέ απο μένα :|
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 23:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ »

Εικόνα
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Δε περιγράφω άλλο ΤΕΛΟΣ !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 23:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ »

Μόνο Ιδιογωμοση’’’’’’’ τελος :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Παρης Σ
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 15:08

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Παρης Σ »

Εικόνα μόνο ιδιογομωση λέμε...
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Μπραβο στην ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Παντα τετοια μαγκες. :mrgreen: :mrgreen: Καλα τιλαγαρος ειναι αυτος ? Σαν κατσικι ειναι :o :o Καλα τα αλλα τα πτηνα σαν σιταριθρες μου μοιαζουν . 8-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Και ηθελσ να βαλω μια φωτογραφια με κατι σημερινες τσιχλιτσες μου ,αλλα μου κοψατε την φορα ,και αισθανομαι ντροπη και δεν βαζω τιποτα .Αισχος :oops: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ο λαγούδαρος μοιάζει με ιπποπόταμο :mrgreen:
Παρης Σ
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 15:08

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Παρης Σ »

Στενάχωρο νέο σας φέρνω.Ο Βίκτωρας έφυγε από κοντά μας...Καλό ταξίδι να έχεις φίλε!
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Δεν μπορω να το πιστεψω Παρη .Δεν υπαρχουν λογια για αυτον τον ανθρωπο .Καλο Παραδεισο να εχει ο φιλος μας .Εμαθες απο τι πεθανε ? Λες να πηγε και να εκανε το κωλοεμβολιο τους ? Νικολα Καββαδια χασαμε τον ΜΒ32 1,65Χ32 .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ την 06 Δεκ 2021 15:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Με πήρε τηλέφωνο στις 12:20 ο Ιωάννης να μου κάνει τα χρόνια πολλά και με ρώτησε για το Βίκτωρα και δεν ήξερα τι να του πω και με παίρνει τηλέφωνο τώρα πριν από λίγο ο Λίλαος και μου λέει το δυσάρεστο νέο και των ρώτησα εάν έκανε εμβόλιο και μου είπε ότι είχε κάνει εμβόλιο ή εμβόλια και ότι τον βρήκε η αδελφή του στην άκρη του δρόμου κρύο μέσα στο αμάξι του με τα αλάρμ αναμένα και δυστυχώς χάθηκε το παιδί αβοήθητο και ελπίζω τουλάχιστον ο Θεός να τονε πήρε στον Παράδεισο χωρίς άλλες ταλαιπορείες

Να στείλω τα πιο ΘΕΡΜΑ μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του παιδιού και ας με συγχωρέσει που τον έσκαγα με το 1.65χ32
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τον φαγανε τα λαμογια και τον Βικτωρα .Δεν ειναι τυχαιο που φευγουν πολλοι νεοι ανθρωποι με τον ιδιο ακριβως τροπο .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Βέρροιος Γιώργος
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: 06 Σεπ 2021 18:19

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Βέρροιος Γιώργος »

Μπράβο Νίκο και Πάρη για τις επιτυχίες σας! Οι φωτογραφίες μιλουν από μόνες τους και λένε πολλά...

Τα συλλυπητήρια μου για τον Βίκτωρα στην οικογένεια του..ξαφνικό το γεγονός και δυσάρεστο για όλους..καλό Παράδεισο να έχει..
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Παιδιά με τόση χαρά που ειχα κάνει για τα κνήγια σας τώρα διαβάζοντας πιό κάτω είμαι με δάκρυα στα μάτια και ειλικρινά Λυπάμε πολύ γιατί Ο Φίλος Ο Βίκτωρας ¨ητανε ένα σοβαρό και Μορφωμένο Παλληκάρι. Μάλιστα κάποτε ειχαμε ανταλλάξει και κάποια Υλικά για Ιδιογόμωση. :shock: :shock:
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 06 Δεκ 2021 18:08 Τον φαγανε τα λαμογια και τον Βικτωρα .Δεν ειναι τυχαιο που φευγουν πολλοι νεοι ανθρωποι με τον ιδιο ακριβως τροπο .
Πιστευω θα αλλάξεις γνώμη για τα εμβόλια. Μην ρίχνουμε οποιοδήποτε θάνατο στο εμβόλιο. Εχω Ιδίαν Πείρα. :!: :!: Και ούτε θελω να αρχίσει συζήτηση μεταξύ μας για Εμβολιασμένους και Μή. Ο καθένας είναι ελευθερος να κάνει οτι καλύτερο πιστευει. :!: :!:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
Άβαταρ μέλους
Nektarios.M
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: 09 Σεπ 2021 19:16

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Nektarios.M »

Παρης Σ έγραψε: 06 Δεκ 2021 14:49 Στενάχωρο νέο σας φέρνω.Ο Βίκτωρας έφυγε από κοντά μας...Καλό ταξίδι να έχεις φίλε!
https://www.haniotika-nea.gr/chania-thl ... zoygkraki/

Ας είναι ελαφρύ το χώμα, συλλυπητήρια στους οικείους του.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ασφαλως Περικλη μου ο καθενας μας ειναι υπευθηνος αν κανει το εμβολιο ,η οχι . 8-) Μακαρι να κανω λαθος εγω και να εχετε δικαιο εσεις ;) . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

κριμα μολις τωρα το εμαθα απο τον Βαγγέλης Παπαδοκοτσώλης στο φβ , και ηταν μολις 51 χρονων
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Βρε τι παθαμε χασαμε το αφεντικο . :( Ευτυχως γιατι βρηκαν ησυχια οι σιταριθρες του . :lol: :lol: :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1392
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 07 Δεκ 2021 10:22 Ασφαλως Περικλη μου ο καθενας μας ειναι υπευθηνος αν κανει το εμβολιο ,η οχι . 8-) Μακαρι να κανω λαθος εγω και να εχετε δικαιο εσεις ;) . 8-)
Όταν όμως γράφει κάποιος ότι τον φάγανε με το κολοεμβόλιο , η οποιος πεθάνει τα ρίχνουνε στο εμβόλιο, κάποιοι που έκαναν το εμβόλιο ίσως να ενοχλούνται και να τους κάνουμε να νοιώθουν σαν μελλοθάνατοι 8-) 8-) Προσωπικά θα κάνω και την τρίτη δόση γιατί είδα τί προσφέρει 8-) 8-)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Και σε τρεις μηνες να πας να κανεις και την τεταρτη δοση Περικλη μου σε εξη μηνες την πεμπτη . :lol: :lol: :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση