ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Και του χρονου με το καλο Νικολα . :)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

σε ευχαριστω Νικολα , και καλα αποτελεσματα ευχομε να εχεις απο της ιατρικες εξετασεις
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σε ευχαριστω Νικολα .Μακαρι να πανε ολα καλα . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Βλέπεις γεροντάκο ότι πρέπει να ανοίγεις τον Καφενέ νά ερχεται να ξαποστάσει ο Ορφανίδης τώρα που τελείωσε με τα γεωργικά εεεε θά ειναι και ματσωμένος που πώλησε και τη σοδειά να τα κονομήσεις :) :D :D :D :D :D 'Αντε να κονομήσουμε κάτι γιατί τα βερύκοκα ειναι ολα βιολογικά με σκουλικάκια ούτε ενα δεν κατάφερα να φάω :) :D :D :D :D Ισα που εχουν λευκό χρώμα απέξω και μέσα τα σκουλικάκια κάνουν πάρτυ :) :) :) :D
Με την νέα χρονιά θα μάθω τον Πέλο να σκοτώνει εντομα γιατί προχθές καταβρόχθισε ενα βάτραχο καιτρέχαμε στο κτηνίατρο για Ατροπίνη αφού εβγαζε αφρούς απο το στόμα ;) :) :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Εγω τον ανοιγω τον καφενε καθε μερα ,και τα Σαβββατοκυριακα ,εσυ την κοπανας . 8-) ;) :D :D :D Θα τον ειχες αφησει νηστικο τον Πελο και απο την πεινα εφαγε τον βατραχο .Αυτο δεν ειναι σκυλι .Την μια απο την πεινα σου εφαγε το χερι την αλλη σου εφαγε τα κολοκυθια που ειχες στο κτημα την αλλη τον βατραχο ,αντε να δουμε τι αλλο εχει σειρα . :D :D :D Αν περιμενει κανεις να οικονομησει με τα πορτοκαλια θελει καμια 20αρια χρονια πωλησεις για να αγορασει κανεις ενα BAIKAL μονοκανο . :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

φετος παρα πολλα πορτοκαλια τα εχει ριμαξη η μυγα μεσογειου , τα τελευταια που εκοψα , για να κοψω 200 κιλα πορτοκαλια εκανα ολοκληρη μερα , γιατι τα ψηριζα ενα ενα μην τυχον και εναι τσιμπιμενα απο την μυγα , και τελικα πεταξα 40 κιλα που ηταν τσιμπημενα απο την μυγα , αργησα να το παρω χαμπαρι , μου το ειπαν αυτοι που τα αγοραζαν οτι σαπιζουν και εχουν σκουλικια , ευτηχος τελειωσα , αλλα λιπαμε αυτους που εχουν ακομα πολλα καλοκαιρινα πορτοκαλια , μια θεια μου ηρθαν μεγαλοεμποροι τα ειδαν , και ενω της εδειναν πριν μια εβδομαδα 2000 ευρω για να τα παρουν ολα , ηρθε ενας χθες και της τα εβγαλε ολα αχρηστα , και δεν τα περνει κανενας γιατι ειναι τσιμπημενα απο την μυγα , αυτο που συμβενη φετος πρωτη φορα γινετε , καθε χρονο ελαχιστα τσιμπαγε η μυγα που ουτε καν μας ενοχλουσε , αλλα φετος ο χαμος , και σιγουρα φταει ο καιρος , τα ελαχιστα κρυα που εκανε το χειμωνα , και η καλοκαιρινες βροχες
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Και εδώ Νικο πολλη μυγα φέτος. Εχω μιά βερυκοκιά και δέν εχω φάει ουτε ένα :(
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 19 Ιουν 2023 08:34 Εγω τον ανοιγω τον καφενε καθε μερα ,και τα Σαβββατοκυριακα ,εσυ την κοπανας . 8-) ;) :D :D :D Θα τον ειχες αφησει νηστικο τον Πελο και απο την πεινα εφαγε τον βατραχο .Αυτο δεν ειναι σκυλι .Την μια απο την πεινα σου εφαγε το χερι την αλλη σου εφαγε τα κολοκυθια που ειχες στο κτημα την αλλη τον βατραχο ,αντε να δουμε τι αλλο εχει σειρα . :D :D :D Αν περιμενει κανεις να οικονομησει με τα πορτοκαλια θελει καμια 20αρια χρονια πωλησεις για να αγορασει κανεις ενα BAIKAL μονοκανο . :D :D :D :D :D
Ανοίγεις και μας ματιάζεις την παραγωγή :) :D :D :D Τί άλλο κάνεις :?: :?: :) :D :D :D Ακόμη και τα σκόρδα που ειχα 2 χρόνια σε γλάστρα έμειναν σαν μπίλιες :) :D :D :D :D Σκουλίκια στα Βερύκοκα, στάχτη τα σταφύλια τίποτα δεν γίνεται :) :D :D :D Με κοροιδευει και ο Πράκτωρα λέει να αφήνω τα βερυκοκα να τρώνε τα βατράχια για να εχει τροφή ο Πέλος :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Μήπως φταίει ο Πέλος που πηγαίνει και τους ρίχνει λίπασμα . Θέλουν άλλο σεταπ κατά πάσα πιθανότητα .Εγώ εδώ στο νέο σπίτι έχει μια μεγάλη κορομηλιά και χωρίς να κουράσω τρώω φρέσκα Κορομηλά κάθε μέρα ,και γλυτώνω και τα έξοδα :( :) :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Ο Πέλος λόγω ύψους ψηλώνει το πόδι σε ζάντες αλλά δεν τις πιτσιλίζει και τα ριχνει στο δρόμο :) :D :D :D
Φέρε λίγα κορόμηλα στον καφενέ που ειναι τα αγαπημένα μου και δύσκολο να βρεθούν στην αγορά :) Τα μόνα φρούτα που δυσκολα βρίσκεις χαλασμένο. που θα πάει θα βρώ ένα δέντρο να φυτέψω γιατί οταμ είμουνα μικρός έσκισα το καλό μου πουκάμισο σε ενα φράκτη που ανέβηκα να κόψω εκείνα που ειναι κόκκινα και τα φύλλα και οι καρποί :) :D :D :D Ακόμα το κλαίω το πουκαμισάκι γιατι μου το ειχε φέρει ο αδελφός μου μόλις μπαρκάρισε για πρώτη φορά και πηγαίναν Ιταλία :) :D :D :D ΕΙδες τώρα τι θυμήθηκα απο τα κορόμηλα :) :D :D :D
Αν γνωρίζεις πέσμου κιόλας αυτή η Κορομηλά έχει πάγκο στην λαική και πουλάει κορόμηλα :?: :?: :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Καλά να πάθεις γιατί πηγες να κλέψεις Κορομηλά και εσκισες το πουκάμισο .Ο Πέλος πρέπει να έχει προστάτη λόγω ηλικίας για αυτό δεν φτάνει να κατουρήσει ποιο ψηλά . :D :D :D Λοιπόν επειδή είσαι απιστος Θωμάς θα σου στείλω φωτό με τις ροδιές τις κορομηλιάς,τον λαχανόκηπο που έχω φτιάξει έτσι για να σκάσεις από την ζηλια σου . :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Πάλι Αρχισες τα ψευδη και μας γράφεις οτι κέντρισες Κορόμηλα στις ροδιές :?: :?: :?: :) :D :D :D :D Αλλά μάθε οτι και εδώ μια κατσίκα γεννησε αυγό :) :D :D :D :D
Θα σε συγχωρέσω γιατί εισουνα βιαστικός για το σκοπευτήριο σε είδα απο το δορυφόρο μέσω του πράκτωρα μου αλλά φάνηκε και ο μαύρος καπνός απο τα τρελλοφύσιγια που κάνεις :) :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Με το μπαμ τρέχαμε όλοι να δούμε τι έγινε :D :D :D .Χαμός σου λέω .Θα σου πει περισσότερα ο πράκτορας σου .Και να σκεφτείς ότι έριξα 24 γραμ σκάγια και στα 35 μέτρα έκανε ένα κύκλο 75 εκατοστά .Έτσι για να σου μπω στο μάτι έφαγε από την κορομηλιά Κορομηλά ,και όχι ρόδια ο πράκτορας σου . :D : :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Ενοια σου γεροντάκο και μαθαίνω εγώ τις ζαβολιές που κάνεις και ξεσηκώνεις τους σκοπευτές άσε που είσαι και όλο φλέρτ με τα κορίτσια εκεί και σου φτιάχνουνε τοστ δήθεν για να πάρεις τα φάρμακα σου :) :D :D :D :D Γλύτωσες την προηγούμενη δίκη δήθεν με Κορονοιό αλλά στην επόμενη θα δικαστείς και για Δωροδωκία μάρτυρα με Κορόμηλα :) :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Έκρηξη έγινε σου λέω . :) :) Έτρεχαν όλοι δεξιά και αριστερά να δούνε τι έγινε :D :D Τις γυναίκες πρέπει να τις αγαπάμε ,και ειδικά όταν μας προσέχουν ακόμα περισσότερο . :D :D Πάντως ο πράκτορας σου για να φάει Κορομηλά δεν έσκισε το μεταξωτό πουκάμισο του . :D :D Σε μερικές ημέρες θα αρχίσω να μαζεύω κολοκυθάκια παραγωγής μου .Οι ντομάτες αργούν ακόμα .Θέλουν κανένα μήνα για να έχω παραγωγή . :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Βρέ Γέροντα δεν πρόλαβες να μετακομίσεις και έκανες παραγωγή κολοκύθια :?: :?: :?: Ντοπαρισμένα θα ειναι με χίλιες δυό ορμόνες και λιπάσματα :) :D :D :D Εμείς ουτε ενα βερύκοκο δεν φάγαμε επειδή τα θέλαμε οικολογικά :) :D :D :D Εχω μια μικρή Αμυγδαλιά που την κέντρισα Βερύκοκα και ειχε δυο καρπούς που τους ειχα καμάρι να τα κόψω να φάμε απο ενα με την Φλώρα. Κάθε μερα τα καμάρωνα και την Παρασκευή μπαίω στο σπίτι το δέντρο δίπλα στο κάγκελο καρπό δεν εχει , κοιτάζω κάτω αν έπεσαν, τιποτα δεν βλέπω, λέω θα μας τα κλέψανε τίποτα ο ταχυδρόμος και δεν πήρε ειδηση ο Πέλος :) :D :D :D :D Ρωτάω την Φλώρα και μου λέει τα ειδα που ητανε ώριμα και πήγα να τα κόψω αλλά έλιωσαν στα χέρια μου γεμάτα σκουλίκια :) :D :D :D Γιαυτό σου λέω φέτος τίποτα και απο χρόνου θα τις φτιάξω εγώ , θα ριξω Φαρμάκια και Διχτυα απο πάνω και σκόνες και Αταπουλγίτες και Θουριγίες και Βάκιλους πώς τα λέτε και απο πάνω στάχτη μέχρι μπετόν να δώ ποιά Μεσογειακή μύγα θα τολμίσει να τα αγγίξει :D :D :D :D :D :D :D Μέχρι τον Πέλο θα τον Σπουδάσω ειδικό εντομολόγο :) :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Εγώ τρώω κάθε μέρα βιολογικα Κορομηλά χωρίς να κάνω καμία εργασία .Έτοιμα τα βρήκα :D :D :D Τώρα για τα κολοκύθια μου και αυτά βιολογικά είναι .Το μόνο που τους έριξα είναι λίγο κομπόστ γιατί δεν ήξερα αν τα χώματα είναι κουρασμένα .Εδώ δεν πατάει μύγα γιατί ξέρουν ότι έχω έτοιμο σεταπ και για αυτές . :D :D Ο Πέλος γέρασε δεν βλέπει καλά ,αφού σου πέρασε το χέρι για μπριζόλα ,έχει και προστάτη, τις αμυγδαλιεςκαι τα βερίκοκα θα προσέχει ; :D :D :D Μόλις τοποθετήσω τα εργαλεία μου στον πάγκο θα κάνω παραγωγή μερικά φυσίγγια ειδικά για σένα να σου φύγει το μαραζί να τα ρίξεις όταν θα έρθεις στα ορτύκια . :( :D :D :D Τι να κάνω , έχω μπλέξει με τον κατάσκοπο σου και δεν καθόμαστε ήσυχα ,και κάνουμε Τανζανίες τωρα στα γεράματα αλλά αυτά μένουν φίλε .Βγάζουμε πολύ γέλιο .Αν έβλεπες προχθές πως τους έπιασε πανικοςκαι τρέχανε να δούνε τι έγινε ,θα πεθάνεις στο γέλιο . :) :D :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 26 Ιουν 2023 07:47 Μόλις τοποθετήσω τα εργαλεία μου στον πάγκο θα κάνω παραγωγή μερικά φυσίγγια ειδικά για σένα να σου φύγει το μαραζί να τα ρίξεις όταν θα έρθεις στα ορτύκια . :( :D :D :D Τι να κάνω , έχω μπλέξει με τον κατάσκοπο σου και δεν καθόμαστε ήσυχα ,και κάνουμε Τανζανίες τωρα στα γεράματα αλλά αυτά μένουν φίλε .Βγάζουμε πολύ γέλιο .Αν έβλεπες προχθές πως τους έπιασε πανικοςκαι τρέχανε να δούνε τι έγινε ,θα πεθάνεις στο γέλιο . :) :D :D :D :D :D :D
'Επρεπε να πείτε εγινε έκρηξη με την Ζιβανία και πρέπει να σας στείλουνε καινούργια γιατι φταίει ο Αποστολέας :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τι να κάνει η ζιβανια ; Ακόμα και οι πέρδικες στο βουνό έτρεχαν να γλυτώσουν :D :D Δεν σου λέω για τον κατάσκοπο σου ,που είχε ξαπλώσει κάτω από τα γέλια . :D :D Ο άλλος που ήταν μέσα στο κιόσκι πετάχτηκε έξω γιατί νόμιζε ότι θα γκρεμίσουν ,ο δε άλλος έτρεχε από 100 μέτρα μέσα στην ζεστη καταιδρωμενος να δει τι συμβαίνει . :D :D :D Και να σκεφτείς ότι έριξα 24 γραμ σκάγια .Που να έριχνα 32 γραμμάρια . :o :o :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Αυτά κάνεις και τρελαίνεις τον κόσμο αλλά σήμερα μην ριξεις κανένα φυσίγγι αλατοπιπερομένο γιατί εχουμε επιθεώρηση ISO βεβαια πο υνα καταλαβαίνεις εσύ απο τέτοια γιαυτό κάτσε κάτω απο την κορομηλιά και να τρώς οσα πέφτουνε ώριμα :) :D :D

Υ.Γ. Ο Πέλος έπιασε δουλειά στο Τμημα αλλοδαπών και μετανάστευσης και κάνει επιτηρηση τον δρόμο μπροστά απο το σπίτι όποιος αλλοδαπός περάσει αρχίζει να γαυγίζει :) :D :D :D :D :D Λες να τον στείλω εκεί στη Λέρο να κάνει σεμινάρια στα σκυλιά του φίλου μας :?: :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3660
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Να δεις τι έχεις να πάθεις εσύ όταν έρθεις στην Αθήνα . :o Θα πεινάει ο Πέλος και κυνηγάει τον κόσμο .Δεν έφτασε το κρέας που έφαγε από το χέρι σου ,και θέλει και άλλο . :D :D :D Με έφαγε το μάτι σου και βαρυστομαχιασα με τα Κορομηλά που έφαγα χθες :) :) . :D :D :D :D Αν έρθεις τώρα θα προλάβεις να φας και εσύ Κορομηλά . :D :D :D Προς το παρόν κοίταξε να φέρουμε κανένα πελάτη στον καφενέ ,και εγώ θα φέρω τα υπόλοιπα για μεζέ . :D :D :)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση