ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα μου ανοιξες την ορεξη και θα παω και εγω για μανιταρια μια απο αυτες τις ημερες στην Παρνηθα στα ελατα . ;) :D Ειναι πολυ ωραιοι οι κουμαριτες ψητοι στη σχαρα με λεμονακι και σβησιμο με κρασακι .Πολυ ωραιος μεζες για κρασι . :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ.
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 11 Σεπ 2021 10:39
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ. »

https://www.e-nomothesia.gr/kat-opla-ek ... GV58lKqmUk
νέος ΚΙΑ να τον χαιρόμαστε :D δεν επιτρέπεται η ιδιογομωση στα σκοπευτήριο
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Γιαννη αυτοι εχουν χασει την μπαλα και δεν ξερουν τι τους γινεται . :D Eιναι αυτο που λεω ,οτι σιγα σιγα πηγαινουν να σταματησουν την ιδιογομωση ακομα και στο κυνηγι .Δεν ειναι αλλωστε τυχαιο το γεγονος οτι δεν υπαρχουν υλικα ιδιογομωσης στο εμποριο εδω και πολλους μηνες . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ.
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 11 Σεπ 2021 10:39
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ. »

στο σκοπευτήριο έχει μια λογική όσον αφορά άγονες γιατί δεν μπορεί να ξέρει ο έχων τον έλεγχο του αγώνα τι έχει το φυσιγγι. πρέπει να υπάρχει κάποια πιστοποίηση για τους τύπους όσον αφορά τους επίσημους άγονες.
στο κυνήγι δεν έχουν λόγο να το κόψουν
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 17 Ιαν 2023 12:49 Νικολα μου ανοιξες την ορεξη και θα παω και εγω για μανιταρια μια απο αυτες τις ημερες στην Παρνηθα στα ελατα . ;) :D Ειναι πολυ ωραιοι οι κουμαριτες ψητοι στη σχαρα με λεμονακι και σβησιμο με κρασακι .Πολυ ωραιος μεζες για κρασι . :D :D :D
Γέροντα πρόσεξε ο κανόνας λεει οτι ολα τα μανιτάρια τρώγονται αλλά μερικά μόνο μία φορά :D :) :) :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ. έγραψε: 17 Ιαν 2023 23:02 στο σκοπευτήριο έχει μια λογική όσον αφορά άγονες γιατί δεν μπορεί να ξέρει ο έχων τον έλεγχο του αγώνα τι έχει το φυσιγγι. πρέπει να υπάρχει κάποια πιστοποίηση για τους τύπους όσον αφορά τους επίσημους άγονες.
στο κυνήγι δεν έχουν λόγο να το κόψουν
Γιαννη μου αυτο με τους αγωνες γινεται ,για να εχουν ολοι πιστοποιημενα φυσιγγια για ισιο ανταγωνισμο ,[δεν μπορει ενας π.χ. στο SPORTING να ριχνει με 28 γραμ και ο αλλος με 32 ],αλλα το να πας και να κανεις προπονηση με τα δικα σου φυσιγγια ειναι αλλο πραγμα .Αυτο δεν το διευκρινιζουν . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

pericles έγραψε: 18 Ιαν 2023 08:19
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 17 Ιαν 2023 12:49 Νικολα μου ανοιξες την ορεξη και θα παω και εγω για μανιταρια μια απο αυτες τις ημερες στην Παρνηθα στα ελατα . ;) :D Ειναι πολυ ωραιοι οι κουμαριτες ψητοι στη σχαρα με λεμονακι και σβησιμο με κρασακι .Πολυ ωραιος μεζες για κρασι . :D :D :D
Γέροντα πρόσεξε ο κανόνας λεει οτι ολα τα μανιτάρια τρώγονται αλλά μερικά μόνο μία φορά :D :) :) :lol: :lol: :lol:
Οταν θα ερθεις στην Αθηνα ,θα σου κανω το τραπεζι με μανιταρια μαζεμενα απο μενα .Μη φοβασαι τιποτα .Εχεις την εγγυηση που ειμαι ακομα ζωντανος μετα απο 50 χρονια που τα μαζευω. ;) :D :D :D Ειδες τι λεει ποιο πανω ο Νικολας ? Οτι την μανιτα του που μαζεψε ,ειχε πιασει σκουλικια .Λοιπον για να ξερεις ,αυτα τα μανιταρια που τρωγονται πιανουν σκουλικια . :D :D :D :D Μη φοβασαι τιποτα .Αλλωστε εχουμε το LADA για να παμε γρηγορα στο νοσοκομειο αν χρειαστει ;) :D :D :D Και δεν θελω φωνες οπως εκανες την αλλη φορα επειδη σε πηγαινα γρηγορα να προλαβουμε τις δουλειες μας . :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ.
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 11 Σεπ 2021 10:39
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ. »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 18 Ιαν 2023 09:14
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ. έγραψε: 17 Ιαν 2023 23:02 στο σκοπευτήριο έχει μια λογική όσον αφορά άγονες γιατί δεν μπορεί να ξέρει ο έχων τον έλεγχο του αγώνα τι έχει το φυσιγγι. πρέπει να υπάρχει κάποια πιστοποίηση για τους τύπους όσον αφορά τους επίσημους άγονες.
στο κυνήγι δεν έχουν λόγο να το κόψουν
Γιαννη μου αυτο με τους αγωνες γινεται ,για να εχουν ολοι πιστοποιημενα φυσιγγια για ισιο ανταγωνισμο ,[δεν μπορει ενας π.χ. στο SPORTING να ριχνει με 28 γραμ και ο αλλος με 32 ],αλλα το να πας και να κανεις προπονηση με τα δικα σου φυσιγγια ειναι αλλο πραγμα .Αυτο δεν το διευκρινιζουν . 8-)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 18 Ιαν 2023 09:23
pericles έγραψε: 18 Ιαν 2023 08:19
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 17 Ιαν 2023 12:49
Γέροντα πρόσεξε ο κανόνας λεει οτι ολα τα μανιτάρια τρώγονται αλλά μερικά μόνο μία φορά :D :) :) :lol: :lol: :lol:
Οταν θα ερθεις στην Αθηνα ,θα σου κανω το τραπεζι με μανιταρια μαζεμενα απο μενα .Μη φοβασαι τιποτα .Εχεις την εγγυηση που ειμαι ακομα ζωντανος μετα απο 50 χρονια που τα μαζευω. ;) :D :D :D Ειδες τι λεει ποιο πανω ο Νικολας ? Οτι την μανιτα του που μαζεψε ,ειχε πιασει σκουλικια .Λοιπον για να ξερεις ,αυτα τα μανιταρια που τρωγονται πιανουν σκουλικια . :D :D :D :D Μη φοβασαι τιποτα .Αλλωστε εχουμε το LADA για να παμε γρηγορα στο νοσοκομειο αν χρειαστει ;) :D :D :D Και δεν θελω φωνες οπως εκανες την αλλη φορα επειδη σε πηγαινα γρηγορα να προλαβουμε τις δουλειες μας . :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D
Γεροντάκο δεν μας τα λές καλά :?: :) :) :) Πάλι εγώ να έρθω Αθήνα :?: :?: Κάνε και εσύ μιά καλή πράξη σαν Λυκόπουλο που είσαι πάρε και το κορίτσι σου και τις μανίτες να τα φάμε εδώ. Θα σε πάω και στο Ολυμπιακό Σκοπευτήριο να χορτάσει η ψυχούλα σου γήπεδα ;) ;)
Κάποτε είχα ενα Κουμπάρο Θεσσαλονικιό που δεν ξέρει τ'ι δουλειά κάνει αλλά τώρα τελευταία κάνει τον Φωτογράφο, λοιπόν οταν ηρθε εδώ είπα να πάμε και στο Σκοπευτήριο αλλά επέμενε να μην πάμε. Εστησα πόδι γιατί ειναι τοσο κοντά στο σπίτι που έμενα και πήγαμε. Οταν πήγε έβριζε τον εαυτό του που δεν ήθελε να πάει και έκανε βίντεο όλες τις εγκαταστάσεις :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Με λες Γεροντακο και θελεις να ερθω στην Κυπρο ? Ντροπη και αισχος . :lol: :lol: :D :D :D Θελεις να ερθω στην Κυπρο για να με πιασουν οι Τουρκοι να μου κανουν βασανιστηρια για αυτα που εγιναν το 74 ? Αναψε φωτια στον καφενε , και πηγαινω στο σκοπευτηριο να κτυπησω μερικα πιατακια να τα φερω να τα φαμε . :o :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Γιαννη στην παραγραφο αυτη που εχεις σημειωσει δεν διευκρινιζει αν πιανει και τα κυνηγετικα οπλα ,η τα ραβδωτα .Μαλλον πρεπει να εννοει τα οπλα με σφαιρα . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/watch?v=eVZMGdZ ... harxos1453 :o :o :o Γεια σας φιλοι μου .Στην υγεια σας το τσιπουρακι που πινω .Ολα καλα .Ολα καλα και στο σκοπευτηριο παρ`οτι ειχε πολυ αερα . ;) :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ.
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 11 Σεπ 2021 10:39
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚ. »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 19 Ιαν 2023 08:37 Γιαννη στην παραγραφο αυτη που εχεις σημειωσει δεν διευκρινιζει αν πιανει και τα κυνηγετικα οπλα ,η τα ραβδωτα .Μαλλον πρεπει να εννοει τα οπλα με σφαιρα . 8-)
δεν γράφει γιατί εννοεί κ τα δύο, λεει πυροβολα οπλα τι άλλονα γράψει. αν εννοούσε μόνο τα ραυδοτα τότε θα το έγραφε.
Επισεις γράφει αλλού ότι ένα όπλο δηλωμένο ως σκοπευτικο δεν μπορείς να κυνηγάς με αυτό.
δεν το έψαξα πολύ αυτό όμως
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Εγω δεν μπορω να καταλαβω τιποτα απο οσα γραφουν .Πρεπει να κανουμε τον μαντη τι θελουν να πουν οπως τα γραφουν . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 19 Ιαν 2023 08:34 Με λες Γεροντακο και θελεις να ερθω στην Κυπρο ? Ντροπη και αισχος . :lol: :lol: :D :D :D Θελεις να ερθω στην Κυπρο για να με πιασουν οι Τουρκοι να μου κανουν βασανιστηρια για αυτα που εγιναν το 74 ? Αναψε φωτια στον καφενε , και πηγαινω στο σκοπευτηριο να κτυπησω μερικα πιατακια να τα φερω να τα φαμε . :o :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P
'Ελα εσύ κάτω και θα σε λέω Μπέμπη να ρίξεις στο σκοπευτήριο και έπαθλο θα σου έχω και εσένα σκουλαρίκι :) :D :D :D :D (Ωραίος ο Χρίστος και Άρχοντας στη Ψυχή και πολύ μ'αρέσει ) Μπράβο για τον Φίλο σου 8-)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 19 Ιαν 2023 14:49 https://www.youtube.com/watch?v=eVZMGdZ ... harxos1453 :o :o :o Γεια σας φιλοι μου .Στην υγεια σας το τσιπουρακι που πινω .Ολα καλα .Ολα καλα και στο σκοπευτηριο παρ`οτι ειχε πολυ αερα . ;) :D :D :D
Θές να γίνεις Παιδί και ακούς Δίσκους τών 78 στροφών που καταργήθηκαν πρίν ακόμα γίνει εφέυρεση της Μαγνητοταινίας :?: :) :D :D :D :D Είσαι Πανάρχαιος Γεροντάκος :) :D :D Με τι λογική αυτή 'επρεπε να καλυμράρεις φυσίγγια με καλύμπρα τύπου Καμπάνα και ρελιάστρα Τσέπης :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Περικλη ξερεις τι λεει ο σοφος λαος ? ,,Τους συγγενεις δεν τους διαλεγουμε αλλα τον φιλο ναι ,,.Ειναι αγαπητος φιλος και κανουμε καλη παρεα φιλε ως συνταξιουχοι . :D :D :D Ελα στην Αθηνα να μπεις στο κλαμπ και εσυ . :D :D :D Λοιπον περα απο συλεκτης παλαιων υλικων κυνηγιου και οπλων κυνηγιου , ειμαι και συλεκτης παλαιων γνησιων δισκων βινιλιου με αξεχαστα τραγουδια .Η δισκοθηκη μου εχει χιλιαδες τετοιους δισκους απο 78 και 45 στροφων . ;) :D :D :D Αφου εχουμε σκοπευτηριο δυο βηματα απο το σπιτι θελειν να ερθω στην Κυπρο να ριξω στο σκοπευτηριο ?Αλλο παλι και τουτο . :o :shock: :lol: :lol: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Πηγα σημερα Περικλη πρωι πρωι και εκανα εμβολιο . :o :lol: :lol: :D :D :D Θελεις να σου πω ποιο ? 8-) :lol: :D :D :D Προς το παρον το εχω μυστικο ,γιατι το ειχα ξανακανει δυο φορες απο περυσι και με επιασε . ;) Το εμβολιο αυτο ειναι με δοσεις για μια εβδομαδα καθημερινα. :o :o :o :o :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Καλορίζικο το έμβόλιο Γέροντα ότι και νάνε για καλό θα είναι ;) ;)
Εγώ σαν Χαζοπαπους χθές για εμβόλιο κράτησα μερικά λεπτά την εγγονούλα μου Αγκαλιά πρώτη φορά :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Λοιπον επειδη μου πειραξες ευαισθητες χορδες μου με την εγγονη σου θα σου κανω ενα δωρακι .Κανε της εμβολιο με γαιδουρινο γαλα μολις μεγαλωσει λιγακι .Μεγαλο φαρμακο και εμβολιο για ολη της την ζωη . ;) :o :D Τετοιο κανω εγω απο μικρο παιδι και δεν εχω αρρωστησει ποτε απο γριππη ,κρυωμα,η διαφορες ιωσεις . ;) :D :D :D A ,ξεχασα το απογευμα εχει ψαρεμα καλαμαριου ,και το καλο που σου θελω ειναι να ετοιμαζεις τα κατσαρολικα για μαγειρεμα για τους φιλους του καφενε . ;) :D :D :D Εχω ραντεβου με κατι μικρα καλαμαρια των 2 κιλων το καθενα . :o :o :lol: :lol: :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 642
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

εχω λιγη σιπε 200 γραμμαρια , και ειπα να γεμισω 5 φυσιγγια για το 20αρι για δοκιμη με ντιανα ρελι και χαρτακι , 615 καλυκας 65αρις 1,20 χ 26 , με χαρτακι , εμεινα αφωνος , 3 φυσιγγια εριξα 3 τσιχλες της ανατιναζε και μακρια , ουτε αιμα , σκετος ηλεκτρισμος ηταν , εριξα αλλα 17 φυσιγγια διαφορετικα σεταπ , και πηρα αλλες 3 τσιχλες , δηλαδη συνολο 20 φυσιγγια 6 τσιχλες , μια και ηταν λιγοστες εριχνα οπου την εβλεπα , και ρωταω ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΣΙΠΕ , και εαν φερουν και ποτε ,
Απάντηση