ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Eτρεχαν ολοι απο το χωριο να μαζεψουν λουκουμια και στο τελος επαθαν ολοι ζακχαρο :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Kostas
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 20 Μαρ 2023 00:02

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από Kostas »

Νίκο σε χαιρετώ.
Δοκίμασα τις συνταγές σου. Πάρα πολύ καλά αποτελέσματα στο σετάπ 1,75 / 33 με 688 και Β6 καθώς και το 173/33 /688 /GT21 + 3mm Felo + 1gr. Αλεύρι . Με το CX2000 έχανε λίγο η τουφεκιά,στα 40 μέτρα, ίσως γιατί κλείνω με την Lee και δεν είναι 5σταδιακό. Στα 35 μ δεν το συζητώ όλα ζωγράφησαν. Αλλά για να δώ ποια πραγματικά αντέχουν πηγα στα 40 μ (*** Benelli 66cm). Γιαυτό και σου λέω ότι τα δυο παραπάνω σεταπ πηγαν πάρα πολύ καλά.
Νίκο Καλή Ανάσταση.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Κωστα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ .Χαιρομαι για τις δοκιμες σου που πηγαν καλα .Αυτο το σεταπ με τον LB6 χωρις να εχω δει την δοκιμη σου πιστευω οτι τα εχει αλλα 5-10 μετρα .Τωρα αναλογα με το στησιμο μπορουμε να παμε και ποιο μακρυα σε μετρα .Απλως αυτη η δοκιμη ειναι ενα ξεκινημα ,και ενας μπουσουλας .Μη ξεχνας οτι τωρα αυτη την εποχη κανει λιγο ζεστη ,και εχουν διαφορετικη συμπεριφορα απο τον χειμωνα . Ο LB6 δουλευει πολυ καλα και σε μεγαλυτερες αποστασεις αναλογα με το κοψιμο που κανουμε στα πεταλα του . ;) Μπορουμε την τουφεκια να την κανουμε να ανοιγει και μετα τα 60 μετρα .Αυτο το σεταπ το δοκιμασα στο σκοπευτηριο πριν κανενα μηνα με τον φιλο μας τον Χρηστο και πηγα στα 60 μετρα ,και με κοιτουσαν ολοι περιεργα τι κανω .Οταν ειδαν την τουφεκια δεν μπορουσαν να το πιστεψουν . 8-)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ την 19 Απρ 2023 10:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1384
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Βρέ Γέροντα που δέν απαντάς στο κινητό και μετά αφήνεις Αναπάντητη κληση γιατί το κινητό μου πήρε φωτιά και έμεινε απο μπαταρία αλλά λόγω Οινοπνευματοκατάστασεως πέρασε ένα 24ωρο να το καταλάβω :) :D :D
Εδώ έπρεπε να στήσεις Πασχαλινό γλέντι αλλά προτίμησες να κάνεις τον Δάσκαλο :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Η νεα τεχνολογια των κινητων τηλεφωνων σε εφαγε .Βρε να παιρνω τηλεφωνο ,να ξαναπαιρνω ,τιποτα ο Περικλης .Ειχε πεσει σε κωμα απο τα κοντοσουβλια ,τα κοκορετσια ,και τα αρνια . :o :D :D :D Αν ειχες νεας τεχνολογιας σαν το δικο μου τηλεφωνο θα ηταν ολα μια χαρα . :lol: :lol: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1384
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γέροντα απο την δευτερη τελία στην πρόταση σου και μετά όλα είναι Αλήθεια. :) :D :D :D :D :D Ελπίζω να με υπερασπίσεις στις κατηγορίες του Καββαδία λέγοντας την Αλήθεια τί συναίβηκε. :) :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ελα να σε κερασω ενα χαμομηλο για να συνελθεις απο την βαρυστομαχια ,γιατι τωρα τελευταια το εχεις ριξει στο φαγητο και τα ποτα .Θα ξεκινησει το κυνηγι ,και δεν θα μπορεις να περπατησεις ,και θα ψαχνεις δικαιολογιες μετα . :( :o :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1384
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Έπρεπε να φαγωθεί ένα Κατσίκι (Ρίφι στα Κυπριακά) και απο σήμερα ξεκινάμε με όσπρια και Χλωροκούκια απο τον κήπο μας :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τωρα το κατσικι το εφαγες εσυ , η σε εφαγε το κατσικι ? Ιδου η απορια . Προσεχε με χλωροκουκια γιατι κανουν δηλητηριασεις αν τρως πολλα . ;) 8-) :D :D :D Λοιπον σημερα εχω αγωνα στο σκοπευτηριο με τον Χρηστο ,και αν θελεις σε προσκαλω να ερθεις . :lol: :lol: :D :D :D :D :D Σε αφηνω στο ποδι μου να προσεχεις τον καφενε ,γιατι μειναμε μονοι μας πια . :( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Εχουμε τοσα μελη και κανεις δεν γραφει τιποτα ,παρα μονο κατασκοπευουν και φευγουν . :( :D :D :D :D Δεν πειραζει να ειναι καλα ολοι τους ,και εμεις θα εξακολουθησουμε να κραταμε ανοικτο τον καφενε εστω και μονοι μας . ;) 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1384
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Τί έγινε με το σκοπευτήριο :?: :?: Ουτε ο Πράκτωρας μου δεν με ενημερώνει :?: :?:
Ετσι που μείναμε μόνοι ακόμη και ο Ορφανίδης χάθηκε :?: :?: :?: Είναι και ο άλλος ο Φίλος απο Λέρο έγινε Καομπόυ πιστολέρο :) :D :D Μόλις πάνε καλά οι δουλειές στοκαφενείο θα τον φωνάξω για προστασία θα ρίχνει αλατοφύσιγκα :) :) :D :D
Το οτι όλοι αντιγράφουν ειναι αλήθεια αλλά φταίς και εσύ που τα βγάζεις ολα στη φόρα. Τουλάχιστον κράτα μυστικό τα αλατοφύσιγκα και την συνταγή για διευρυνση κάνης :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Λοιπον αφου ο Πρακτορας σου κανει ρεπο και δεν σε ενημερωνει ,θα σου πω εγω τι εγινε . 8-) Καναμε μερικες δοκιμες σε διαφορα σεταπ που ολα τους ηταν αριστα ,και εγω εκανα και δοκιμη στην καραμπινα μου που μετα απο 40 χρονια τις εκανα σερβις στα μεταλικα μερη με τοποθετηση εξωτερικα τσοκ ,και σερβις στα ξυλινα μερη με νεα ψαθα και λινελαιο απο τον φιλο μας τον Γιωργο ,που εκανε αριστη δουλεια .Οσο αφορα τα τσοκ δουλεψαν αψογα μεχρι τα 35 μετρα που δοκιμασα στον πινακα .Μετα ριξαμε απο μια πουλα με τον Χρηστο στο SPORTING και γυρισαμε στο σπιτι για φαγητο . ;) :D :D :D Αυτη την εποχη που εχω χρονο ,ειναι η ποιο παραγωγικη εποχη απο αποψη σεταπ ,τα οποια ολα ειναι κατοπιν πολυ μελετης και αριστα στον πινακα . ;) :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1384
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Τίποτα ο πράκτωρας χάθηκε απο τα διαδύκτια :D :D :D :D Τώρα με τις δοκιμές σου τί να πιστέψω :?: :) :D :D :D Μήπως με τα αλατοφύσιγκα σου χάλασες και το όζον στην ατμόσφαιρα και ο καιρός είναι άστατος :) :D :D :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ισα ,ισα που τα φυσιγγια μου μυριζουν καμενο λιπος απο σουβλακι και προσελκυουν τα θηραματα . ;) :o :D :D :D :D Ο Πρακτορας σου ειναι ,,διπλος,, και το παιζει σε δυο ταμπλο , για αυτο πρεπει να γνωριζεις οτι ποτε δεν εμπιστευομαστε τους πρακτορες . ;) :o :D :D :D Παντως σε μενα μιλαει και μου δινει αναφορα και πληροφοριες καθε μερα . ;) :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1384
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Πρέπει να ψάξω το θέμα με τον πράκτωρα αλλά και ο Φίλος μας ο μέγας Μιχαήλ ο πιστοΛέρο δέν βοηθά :) :D :D :D :D Θα πρέπει να μιλήσω με την Βάσω ίσως μέσα του ερχόμενου μήνα που θα Ανέβω για Αθήνα με την Φλώρα και να διατάηει να σε δέσουν για να μην τρέχεις στα Σκοπευτήρια :D :D :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Δεν ξερω ποτε θα ερθεις στην Αθηνα αλλα απο τις 15 Μαιου να ξερεις ,οτι θα ειμαι στο Χωριο για μονιμη εκγκατασταση . ;) :D :D :D Τωρα ετοιμαζω τα πραγματα μου ,και τελος του μηνα θα παω μερος τους στο Χωριο και θα γυρισω να στειλω και τα υποιλοιπα . ;) 8-) Ο Παλιογερος δεν σου ειπε οτι την αλλη φορα που εριχνε με το πιστολι του στον αγωνα αντι να πετυχει τον στοχο πετυχε μια γαλοπουλα που εβοσκε παρα περα ,και τον κυνηγησε αυτος που εχει το μαντρι .Γιατι νομιζεις οτι φοραει αθλητικα παπουτσια και σορτσακι ? Για να μπορει να τρεχει οταν τον κυνηγανε ,με τα αισχη που κανει . :o :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1384
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γέροντα δέν απάντησες ούτε στο Viber ούτε στο σταθερό, οπότε πήρα τον πράκτωρα και έμαθα οτι έγινες Μαραθωνοδρόμος για να πάς στο χωριό τρεχάτος :) :) Αλλα τώρα λυπάμε γιατί απο τις 17 του Μάιου θα σε είχα απο κοντά να περάσεις απο δίκη. Λογάριαζα να μιλήσω και με τον ΠιστοΛέρο . Τί να πώ άλλο ο Πράκτωρας αποδέχθηκε και την παραγγελία μου για τις μαλλινόταππες οτι θα παραδοθούν έγκαιρος.
Τράβα εσύ στο χωριό και εμείς δώσαμε υπόσχεση να ρθούμε για ορτύκι οταν θα είναι τα περάσματα. ;) ;)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Λοιπον σημερα καθησε στον καφενε γιατι το προγραμα εχει σκοπευτηριο με τον πρακτορα σου .Χθες ετοιμαζα πραγματα σε χαρτοκουτες και δεν ακουσα ουτε το VIBER ουτε το τηλεφωνο .Οι μαλλινες ταπες θα σε περιμενουν οταν θα ερθεις να τις παραλαβεις .Στα περασματα ορτυκιων θα σε περιμενω ,και αν ειναι καλη χρονια φετος θα δεις ορτυκια που δεν εχεις δει ποτε σου οσα χρονια κυνηγας . ;) :o :D :D :D :D :D :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

εχω την εντηποση οτι ολα ειναι παγωμενα στο φορουμ μας , μονο ο ΚΥΡ Αγγελοπουλος και Περικλης γραφουν , και που και που και κανενας αλλος , ο διαχειρηστης αφαντος , μεχρι και η τιμες ειναι παγωμενες , και εχουμε 28 του μηνος και λεει αυτο Το Κατάστημα θα είναι κλειστό έως 22/4 λόγο Πασχαλινών διακοπών, που τωρα φτανουμε στης πρωτομαγιατικες διακοπες
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1384
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Ορφανίδη για ποιό κατάστημα λές :?: :?: Εχουμε κατάστημα και δεν το γνωρίζω :?: :?:
Και απο οτι έμαθα απο πρώτο χέρι θα μας την κάνει και ο Γεροντάκος που μετακομίζει οπότε θα μείνουμε εγώ και εσύ :cry:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Περικλη για τον Γιωργο στον ΚΕΝΤΑΥΡΟ πρεπει να λεει ο Νικολας που ειχε κλεισει μερικες ημερες λογω Πασχα . Βεβαια εκλεισε λιγες ημερες που ετσι και αλλιως ειναι νεκρη περιοδος για τα κυνηγομαγαζα . ;) 8-) Εφτασε πιστευω η ωρα που πρεπει ετοιμασω τον κηπο μου για να προλαβω αυτα που ερχονται σε λιγο καιρο .Ο Αγιος Γεροντας μου μας ειχε δωσει οδηγιες ,τι θα γινει ,και ποτε θα γινει πριν 40 χρονια . ;) :cry: Παντως πιστευω να βρω τον τροπο για να εχουμε επικοινωνια και απο το Χωριο . ;) :D :D :D Εγω φιλε οπως γραφω και απο κατω εχω γεννηθει ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ,ζω ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ και δεν μπορω να ζω μεσα φυλακες που τα λενε σπιτια .Οποτε η μονη λυση ειναι η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Χωριου . ;) 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση