ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ο πρακτορας σου ειναι εδω κοντα και τα λεμε συνεχεια .Εσυ εισαι μακρυα και θελεις να τα μαθαινεις ολα τα ιδιογομωτικα κολπα . ;) :D :D :D Ποσες φορες σου ειπα να σου πιασω μερικα αγριογουρουνα που γυριζουν εδω απεξω απο το σπιτι μου ,και να σου τα στειλω εκει να τα εχεις στην αυλη του σπιτιου για να παιζεις και να νομιζεις οτι πηγαινεις κυνηγι για αγριογουρουνα στο βουνο . :D :D :D Εγω δεν θελω να κυνηγαω περδικες στο καρτερι αλλα παλικαρισια στο βουνο με περπατημα με τα σκυλακια μου ,και να βλεπω φερμες ;) :D :D :D Αυριο αρχιζει και η εκθεση σδω στο ΜΕΚ και τα Σαββατο θα ειμαι εκει γιατι θα παω την νεα σκυλα μου στην εκθεση μορφολογιας . ;) Απο τα κυπελα που εχω απο τα αλλα μου σκυλια στους αγωνες πρεπει να κανω νεα βιτρινα γιατι δεν χωρανε πια ολα μαζι . :o ;) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Ακόμη και ο Πράκτωρας μου δεν μου απάντησε ψές σε βιτεοκλίση :) :) Τί εγινε του πηρες και το κινητό :?: :?: :?: :) :D :D
Το κατάλαβα οτι θελεις τις έυκολες πέρδικες μόλις ξεσηκωθούνε πριν αναπτύξουν ταχυτητα γιατι σε αυτές που θα σε πάρω εγώ πρέπει να έχεις γερά αντανακλαστικά και ευεληξία με προσκόπευση 3 μέτρα :) :D :D :D :D Αυτές ειναι οι δύσκολες και αν δεν τις κτυπήσουμε μετά πάνε στις ρεζέρβες και άντε περίμενε να επιστρέψουν πίσω. :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Και αυτες τις περδικες εγω τις κτυπαω με την σφεντονα και ας πετανε οσο γρηγορα θελουν . 8-) Σιγα μη χαλασω φυσιγγιο για τετοιο θηραμα .Εδω πιανω τα αγριογουρουνα με τα χερια . ;) :o :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Καλα τις τουμπες που τρως καθε λιγο και λιγακι στα ασπαλαθα οταν πηγαινεις κυνηγι περδικας ,στο καρτερι τις τρως ? Δηλαδη πεφτεις κατω απο το σκαμνακι σου ? Αλλο παλι και τουτο που μαθαινω σημερα . :o :lol: :lol: :D :D :D :D Ελα εδω στο Παρκο του Τριτση να σου κανω μαθημα σε θηραματα που δεν εχεις δει ποτε σου και ας λες οτι εισδαι κυνηγος . :o :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Κερναω καφεδακι ολους τους φιλους λιγο πριν φυγω για την εκθεση ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ ΚΥΝΟΦΙΛΙΑ στο ΜΕΚ γιατι σημερα τρεχω την σκυλα μου στον αγωνα μορφολογιας . ;) :D :D :D Ο αγωνας ειναι στις 3 το μεσημερι στο τερεν 2 στα κουτσχααρ κατηγορια ,,νεων θυληκων ,,.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Τί αγώνας ειναι πάλι και τουτος ;) :) :D :D :D Αν ειναι ο αγώνας που πρέπει να κρατάς την ουρά του σκύλιου οριζόντια νασε σιγουρος οτι θα πάρεις βραβείο :) :D :D :D Εγω στην Εκθεση 2 φορε΄ς που ηρθα ειχα αγοράσει Οπλοκιβώτια εσύ πάς για να κρατάς την ουρά του σκύλου :?: :?: :) :D :D :D
Και δεν φτανει αυτό μου απασχολεις και τον Πράκτορα μου και δεν απαντά τα τηλέφωνα :?: ;) :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ο πρακτορας σου ειναι διακοπες αυτες τις ημερες . ;) :D :D :D Μηπως του εδωσες κανενα νεο σεταπ να δοκιμασει και του εσπασες την μασελα του και δεν μπορει να μιλησει ? :lol: :lol: :D :D Ο αγωνας αυτος βγαζει πρωταθλητες μορφολογιας Ελλαδος ,Παγκοσμιους πρωταθλητες ,και οχι πρωταθλητες στην ξαπλα στον καναπε . ;) :lol: :lol: :D :D :D Οσους οπλοβαστους και να παρεις ,το ρεζιλικι που παθαμε στο σκοπευτηριο που δεν μπορουσες να τουφεκισεις με το δικανο τα δισκακια ακομα να το ξεπερασω . :P :o ;) :lol: :lol: :D :D :D :D Aν ξερεις κανενα μαραγκο να μου συστησεις να φτιαξω βιτρινα με ραφια στο σπιτι για να βαλω τα κυπελα και τα μεταλια γιατι εχω γεμισει και δεν εχω αλλο χωρο για να τα βαλω . :o :shock: :P :P :lol: :lol: :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 02 Σεπ 2021 10:50

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ »

Καποτε εφτιαχνε ο Παλιογερος τετοια αθανατα εργαλεια ,αλλα τωρα φτιαχνει καλαμια ψαρεματος και πηγαινει για ψαρεμα απο την ψαραγορα . :o :lol: :lol: :D :D :D Εκει να δεις κατι μπακαλιαρους που πιανει με 20 ευρω . ;) :mrgreen: :mrgreen:

Πες του ρε Περικλεα με τι ασχολούμαι τώρα και πόσα μετάλλια και κύπελλα έχω στη συλλογή μου για να σκάσει από το κακό του ο Παλιόγερος....
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Παλιόγερε παράξενε κάθησε καλά γιατί θα σου βγάλω στην φόρα τα αισχρή που κανείς με δωροδοκίες φασιανών και παρακάλια για να σου δώσουν κανένα μετάλλιο . :o :oops: :D :D Όλα τα μαθαίνω εγώ . :lol: Και μη ξεθαρευεις τον Περικλή γιατί τα σεταπ που έδωσε στον Χρήστο του κάνανε το όπλο cal 10 από cal 12που ήταν το όπλο του . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Καλά δεν σου λέω ότι έχει πάθει εξάρθρωση ωμοπλάτης και έχει ραντεβού με τον οδοντίατρο για αλλαγή μασελας . :mrgreen: :geek: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ έγραψε: 09 Απρ 2024 21:05 Καποτε εφτιαχνε ο Παλιογερος τετοια αθανατα εργαλεια ,αλλα τωρα φτιαχνει καλαμια ψαρεματος και πηγαινει για ψαρεμα απο την ψαραγορα . :o :lol: :lol: :D :D :D Εκει να δεις κατι μπακαλιαρους που πιανει με 20 ευρω . ;) :mrgreen: :mrgreen:

Πες του ρε Περικλεα με τι ασχολούμαι τώρα και πόσα μετάλλια και κύπελλα έχω στη συλλογή μου για να σκάσει από το κακό του ο Παλιόγερος....
Μιχάλη καλώς ήρθες κάτσε να σε κεράσουμε 8-) Να σου πώ και μιά κουβέντα να πεις την γνώμη σου γιατι εδώ και 3 μέρες ένας Γεροντάκος με εχει τρελλάνει στα μυνήματα και φωτογραφίες απο ενα σκυλί που του κρατάνε την ουρά και το κεφάλι που σημαίνει εχει πρόβλημα και πρέεπι επειγοντος να πάνε σε Κτηνίατρο να το βάλουνε σε γύψο πρίν γινει χειρότερη η κατάσταση :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Αν υπάρχει εκει στο νησί κανένα καλό σκυλι να το στείλετε εκει στο πάρκο Στρητση κοντά στη λίμνη με τις πάπιες συχνάζει εκει ο γεροκυνηγός :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Που να κατσει στον καφενε ? Κομαντος ειναι . 8-) ,,Κτυπα και φευγει,, γιατι ξερει καλα για τα αισχη που εχει κανει ,και που τα ξερω ολα . ;) :D :D :D Που να τα βρει τα σκυλια ο Παλιογερος ? Αφου ειναι πρωην κυνηγος και ιδιογομωτης, και τωρα εχει γινει τουριστας . :o Τρεχει με ενα καλαθι γεματο φασιανους πεσκεσι δεξια και αριστερα ,και χαριζει και απο εναν για να του φωναζουν μπραβοοοοο . ;) :lol: :lol: :P :P :mrgreen: :mrgreen: Αλλα που θα μου παει θα ξεγελαστει και θα ερθει στην Αθηνα ,και τοτε θα δεις τι εχει να τραβηξει .Απο λαικο δικαστηριο θα περασει ο Παλιογερος ,που ερχεται αναβει φωτιες και την κοπαναει μετα . :o :oops: :lol: :D :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 02 Σεπ 2021 10:50

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ »

Παλιόγερος δεν γνωριζω πως μπαίνουν οι φωτογραφίες για να πας μια καί καλή στο Λαγούμι σου, ο Περκλεας είναι γνώστης, γνωρίζει τι έχω κάνει Παλιόγερε Ζαχαροπλαστη.......... :P :P :P :P :P :P :P
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ντροπη και αισχος να μη μπορεις να βαλεις φωτο . 8-) Σου ειπα να παρεις ενα νεας τεχνολογιας καινουργιο τηλεφωνο σαν το δικο μου για να κανεις την δουλεια σου . ;) :o :lol: :lol: :D :D :D Δεν βλεπεις που ο Περικλης εχει νεας τεχνολογιας τηλεφωνο ,που παιρνει μονο του μεσω εικονικης πραγματικοτητας ,και τεχνιτης νοημοσυνης .? :o :lol: :lol: :D :D :D Αλλο σκεφτεται να παρει και αλλον παιρνει το τηλεφωνο του ,και μετα μου λεει οτι με πηρε τηλεφωνο ,και το τηλεφωνο μου βλεπω οτι δεν εχει κτυπησει . :o :( :lol: :lol: :D :D :D Τα εχει μπερδεψει ολα και μας εχει κανει ανω κατω ολους τους φιλους :o :lol: :lol: :D :D :D :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο , Τωρα που στριμώχτηκες απο δυο πλευρές οτι θέλεις λές :) :) :) Για κανε ενα φατσοβιβλίο να βλέπεις τι γινεται στην Σκοποβολή και μην ξεχάσεις να φέρεις λίγα Σκυλοκύπελα στον καφενέ να πίνουμε κρασάκι γιατι τα δικά μου ενα Τσουβάλι απο Σκοπευτικούς αγώνες τα πέταξα στην μετακόμιση :) :D :D :D :lol: Πρόσεχε απο τωρα και μπρός τι λες γιατι εισαι στο στόχαστρο απο 2 νησιά :) :D :D :D

Μεχρι και ο Πράκτορας μου, μου ειπε οτι το σκυλι πρέπει να μπεί στο γυψο να Ισιώσει η ουρά και το κεφάλι του :) :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΓΑΔΑΣ έγραψε: 10 Απρ 2024 20:51 Παλιόγερος δεν γνωριζω πως μπαίνουν οι φωτογραφίες για να πας μια καί καλή στο Λαγούμι σου, ο Περκλεας είναι γνώστης, γνωρίζει τι έχω κάνει Παλιόγερε Ζαχαροπλαστη.......... :P :P :P :P :P :P :P
Μιχάλη ουτε εγώ μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία εδώ. Ασε ο Γέρος που με την βοήθεια της οικογένειας ανεβάζει που και που :) :) Μάλιστα κάποτε δεν βρηκε τιποτα άλλο και μας ανέβασε μια φωτογραφία που μολις ειχε βγαλει κυνηγετική αδεια οταν ητανε 25 χρόνων και πήρε 2 πέρδικες :) :) :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αλλο παλι και τουτο . :o Που να ανεβασεις φωτο και εσυ ? Η μονη φωτογραφια που εχεις ειναι οταν μαζευες ραδικια και μολοχες στο βουνο και τις ειχες κρεμασει στην πουλιαστρα . :o :lol: :lol: :D :D :D :D Σε ποιους σκοπευτικους αγωνες πηγες; γιατι στους μονους σκοπευτικους αγωνες που ξερω και θυμαμαι ηταν οταν ησουν στο στρατο και κανατε εκπαιδευση . :o ;) :lol: :D :D :D :D Και δεν σου λεω οταν ειχαμε παει μαζι στο σκοπευτηριο στο Σχιστο εψαχνες δεξια και αριστερα να κανεις δημοσιες σχεσεις για να μη σε πεταξουν εξω επειδη δεν μπορουσες να πετυχεις δισκακι με το δικανο .Αυτα τα αισχη τα ειπες στον Παλιογερο ? για να ξερει περι τινος προκειται και να μη ξεθαρευει πολυ ? :o :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P :P
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 11 Απρ 2024 09:52 Αλλο παλι και τουτο . :o Που να ανεβασεις φωτο και εσυ ? Η μονη φωτογραφια που εχεις ειναι οταν μαζευες ραδικια και μολοχες στο βουνο και τις ειχες κρεμασει στην πουλιαστρα . :o :lol: :lol: :D :D :D :D Σε ποιους σκοπευτικους αγωνες πηγες; γιατι στους μονους σκοπευτικους αγωνες που ξερω και θυμαμαι ηταν οταν ησουν στο στρατο και κανατε εκπαιδευση . :o ;) :lol: :D :D :D :D Και δεν σου λεω οταν ειχαμε παει μαζι στο σκοπευτηριο στο Σχιστο εψαχνες δεξια και αριστερα να κανεις δημοσιες σχεσεις για να μη σε πεταξουν εξω επειδη δεν μπορουσες να πετυχεις δισκακι με το δικανο .Αυτα τα αισχη τα ειπες στον Παλιογερο ? για να ξερει περι τινος προκειται και να μη ξεθαρευει πολυ ? :o :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :P :P :P
Γεροντάκο σε έχουν μάθει όλοι τι ψεύδη μας αραδιάζεις :) :) :D :D Ζήλεψες στο Σχιστό που με υποδέκτηκε ο Δάσκαλος σας και ο Κολλητός του και μάλιστα μου δωρησαν και εργαλείο Ιδιογόμωσης οταν είμουνα στην Προσφυγιά :) :D :D :D :D Τωρα σε λίγες μέρες θα παρατάξω κάτι Α5 και κάτι EVO και μια Ιταλιδα δεν θυμάμε ονομα μονο το χρώμα ειναι κόκκινο που ητανε στραβή και την πήρα σε ορθοπεδικό και τη φτιάξαμε. Ασε της MEC γιατι δεν θα τις χωρ΄σει ο πάγκος και θα ειναι μεταφερόμενες :) :D :D :D :D Προχθές βρήκα και αποθηκευμένα κάτι αγιασμένα σκονάκια :) :D :D :D :D
Χθες προσπάθησα να βρώ τους συγκεντρωτήρες και κάτι κουτιά με τάπες Αγγελοπουλου αλλά ειναι πολύ βαθιά στο εμπορευματοκιβώτιο :) :D :D :D
Ας ειχες και εσύ συχρονο κινητό να παίρνεις φωτογραφίες :) :D :D :D
Τωρα να σου Απαντήσω και για τον Μιχάλη οτι έχουμε συμφωνήσει μια μέρα για συνάντηση στην οποία μεταξυ Τσιπουρουζο κατάνηξεις με εκλεκτά θαλασσινά που αυτός ξερει πια ειναι τα καλύτερα, τότε θα ετοιμασουμε το κατηγορητήριο σου :) :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σιγα μη ξερει απο θαλασσινα ο Παλιογερος .Τα μονα θαλασσινα που μπορει να πιασει και αυτα με δυσκολια με το ψαροντουφεκο του γιατι τρεχουν πολυ ,ειναι οι αχινοι . :lol: :lol: :D :D :D :D Καλα ελεγα εγω οτι θα αρχισει το κυνηγι και εσυ ακομα θα κανεις μεταφορες στο ιδιογομωτηριο σου . :o :lol: :lol: :D :D :D Αν σου ειχα στειλει την μπαγκαζιερα ,αυτη που κουβαλαω τα θηραματα μου, τα κυπελα μου και τα μεταλια μου και χωραει πολλα πραγματα ,τωρα θα ειχες τελειωσει . ;) :D :D :D :D Ηθελα να ηξερα τι τις θελεις τοσες μηχανες ,αφου κυνηγι δεν πηγαινεις ,σκοπευτηριο δεν πηγαινεις,πυριτιδες δεν υπαρχουν, για ψαρεμα δεν πηγαινεις ,για χορτα δεν πηγαινεις ,και στο ιδιογομωτηριο δεν πηγαινεις ? :lol: :lol: :D :D :D :P :P :P Τελικα οι τιμες στις πυριτιδες [αυτες οι δυο τρεις που υπαρχουν] που θα φτασουν ? Που πηγαινει το πραγμα ? 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο,
1) Χαιρομαι που εμπαίδωσες οτι στην Κυπρο Ξημερώνει μια ώρα νωρίτερα απο το 'Ιλιον.
2) Τα κύπελα με την παγκαζερα τα κουβαλάς στα πανιγύρια? :?: :) :D :D
3) Μην ξεχνάς οτι χρεάζομαι πολλές μηχανές επειδή ισως ειμαι ο μοναδικός στην Κυπρο που κάνει Ιδιογόμωση ολα τα γνωστά διαμετρήματα. ;) :)
4) Μάθε οτι αυτή την εποχή θερίζουμε και χόρτα δεν υπάρχουν :) :) :D :D
5) Τα ψευδη που εκστόμισες για τον Φιλο Μιχάλη θα προστεθούν στο κατηγορητήριο :) :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τι να τα κάνεις τα διάφορα διαμετρήματα ; Αφού όλα τα όπλα σου τα έχεις αλλάξει με τα σεταπ που γεμίζεις .Όλα cal 12 τα έχεις κάνει ,από την στιγμή που στο cal,36 βάζεις 24 γραμ σκάγια . :o :D :D Τα κουκιά τι έγιναν ;άλλαξες καλλιέργεια ; :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τελικα οπως πανε τα πραγματα ,θα πρεπει να σταματησουμε την ασχολια με το σκοπευτηριο ,και το κυνηγι με τις τιμες εκει που εχουν φτασει και τις ελλειψεις . Μεσα σε ενα χρονο τα υλικα εχουν παει επανω 100/100 στις τιμες[πυριτιδες] εκτος απο τους συγκεντρωτηρες που εχουν μεινει σταθεροι στις τιμες τους . 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση