ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1420
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Σε λίγο θα κάνουμε ότι και στη κατοχή, θα πηένουμέτες στη κρανία θα σκάφτουμε και θα κόφτομου τσι βίδες που δεν εσκάσανέτες και θα νατιναζομάστενε κάθε λίγο με το πριόνι που θα ζεσταίνει
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Εκανα ενα προχειρο λογαριασμο και ειναι πια ασυμφορο αυτο το σπορ στο σκοπευτηριο τουλαχιστον εμεις που ειμαστε συνταξιουχοι .Οτι υλικα εχω θα τα φυλαξω τουλαχιστον να τα χαλασω στο κυνηγι . 8-) Ενα χομπυ ειχα τουλαχιστον τον καιρο που ειχε απαγορευση το κυνηγι και αυτο μας το εκοψαν .41/100 παναθεμα του χαζοχαρουμενου .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Αγαπημένε μου γεροντάκο σου εστειλα την φωτογραφία με τα υλικά μηπως δεν την πήρες ή περιμένεις τον Σωτήρη να εμφανίσει το Φίλμ γιατί μονο τέτοιες φωτογραφίες υποστηρίζει το κινητό σου :) :) :D :D :D :D
Οταν σου λέω πάρε μικρό διαμέτρημα να κάνεις και οικονομία στα υλικά εσύ τίποτα, παίρνεις το Μπαζουκας και πηγαίνεις σκοπευτήριο :) :D :D :D :lol: :lol: :lol: Και καλά που το κατάλαβες οτι το σκοπευτήριο ειναι ακριβό σπόρ εκτός και αν κάνεις οτι έκανε ο μακαριτης ο συμπέθερος στην Αγγλοκρατία έκοβε κεφάλια απο καρφιά και έριχνε στον Αγώνα κατα των Άγγλων αλλά αυτός ειχε μονόκανο Stevens Αμερικάνο βαρή και Ασήκωτο με 5 χιλιοστά πάχος η κάνη :) :) :D :D Απο το Κοκοροντούφεκο τώρα μας βγήκες και σκοπευτής αλλά ξερω οτι πας εκει για τα Κορίτσια :) :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

37 ευρω τα 500 γραμμαρια η PSB1 τα σκαγια παραμενουν στα 4,30 , θελω να ξερω εαν περαση η εληψη , και σταματησουν οι βρωμο πολεμοι , θα πεσουν οι τιμες , η θα παραμενουν εκει που ειναι τωρα
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

με αυτες της τιμες δεν προκειται να αγορασω τιποτα , θα ριξω ολες οσες εχω , μετα θα ριχνω της συλεκτικες VELOX , μετα μονο σε εκλεκτα θηραματα , και στο τελος εαν ξεμεινω καπια χρονια , και εξακολουθουν αυτες οι τιμες , θα ριχνω με αεροβολο ;)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ρε Περικλη παλι λαθος εισαι . 8-) Τα ετοιμα φυσιγγια στο cal 12 για το σκοπευτηριο και το κυνηγι, ειναι ποιο φθηνα απο τα φυσιγγια cal 20 . :o :o :o Εσυ τι να τα κανεις τα μικρα διαμετρηματα οταν στο cal 20 βαζεις 32 γραμ σκαγια .? Που ειναι η οικονομια ? :o :lol: :lol: :D :D :D Τα φυσιγγια για το φλομπερ εχουν φτασει 25 ευρω . :o :o :D Οταν θα ερθεις Αθηνα θα σου μαθω τεχνη να κυνηγας με ψαροντουφεκο με τριαινα ,που ειναι ποιο οικονομικο ,και δεν χαλας υλικα καθολου ,οπως και με την σφεντονα . ;) :o :D :D :D :lol: Τωρα θα ξεκινησω να πηγαινω στο σκοπευτηριο για προπονηση με το ψαροντουφεκο ,και εκει να δεις τα δισκακια πως τα σπαω . :o :lol: :lol: :lol: :D :D Και δεν σου λεω που με το μουλινε μαζευω γρηγορα το καμακι και ξαναριχνω τουμπλε .Ορισμενα δισκακια τα καμακωνω σαν κεφτεδες και τους ξαναριχνω ,και κανω και οικονομια . ;) :lol: :lol: :D :D Αν ειχα το ψαροντουφεκο το δικανο την πατεντα του Παλιογερου θα εκανα τουμπλεδες ανετα . :o :o :lol: :lol: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα τουλαχιστον και για μενα η αγορα υλικων προς το παρον εχει τελειωσει .Μη περιμενεις να πεσουν οι τιμες ,αν φερουν παλι πυριτιδες .Ποτε επεσαν οι τιμες οταν πηραν την ανηφορα ? ΠΟΤΕ .Εχω αρκετα υλικα για να κανω την δουλεια μου για πολλα χρονια .Η PSB1 πριν απο μερικους μηνες ειχε 18 ευρω και τωρα εφτασε σε αυτη την τιμη .Η PSB5 που δουλευα στο σκοπευτηριο τον τελευταιο χρονο εφτασε 39 ευρω τωρα συν τα σκαγια .Οταν πηγαινω σκοπευτηριο και μου στοιχιζει μια πουλα 25 δισκακια και στους τουμπλεδες 40 τουλαχιστον φυσιγγια 30 ευρω δεν θα ξαναπαω .Τα 40 φυσιγγια εχουν κοντα στα 20 ευρω πια ,συν την πουλα που εχει αλλα 6 ευρω προς το παρον ,συν βενζινες και καφε ξεπερνας αυτο το ποσον .Τερμα για μενα .Μονο θα πηγαινω σκοπευτηριο για δοκιμες στον πινακα με διαφορες πατεντες που κανω και για να δω κανενα φιλο . ;) 8-)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 15 Απρ 2024 09:43 Ρε Περικλη παλι λαθος εισαι . 8-) Τα ετοιμα φυσιγγια στο cal 12 για το σκοπευτηριο και το κυνηγι, ειναι ποιο φθηνα απο τα φυσιγγια cal 20 . :o :o :o Εσυ τι να τα κανεις τα μικρα διαμετρηματα οταν στο cal 20 βαζεις 32 γραμ σκαγια .? Που ειναι η οικονομια ? :o :lol: :lol: :D :D :D Τα φυσιγγια για το φλομπερ εχουν φτασει 25 ευρω . :o :o :D Οταν θα ερθεις Αθηνα θα σου μαθω τεχνη να κυνηγας με ψαροντουφεκο με τριαινα ,που ειναι ποιο οικονομικο ,και δεν χαλας υλικα καθολου ,οπως και με την σφεντονα . ;) :o :D :D :D :lol: Τωρα θα ξεκινησω να πηγαινω στο σκοπευτηριο για προπονηση με το ψαροντουφεκο ,και εκει να δεις τα δισκακια πως τα σπαω . :o :lol: :lol: :lol: :D :D Και δεν σου λεω που με το μουλινε μαζευω γρηγορα το καμακι και ξαναριχνω τουμπλε .Ορισμενα δισκακια τα καμακωνω σαν κεφτεδες και τους ξαναριχνω ,και κανω και οικονομια . ;) :lol: :lol: :D :D Αν ειχα το ψαροντουφεκο το δικανο την πατεντα του Παλιογερου θα εκανα τουμπλεδες ανετα . :o :o :lol: :lol: :D :D :D :D
Γεροντάκο εσένα τι σε αφορά αν εγώ βάζω στο 20αρη 32 γρ. :?: :?: :?: Παρε εσύ 20αρη και ρίχνε 15 γρ. Να δουμε και τι παλληκάρι εισαι στο σκοπευτήριο γιατι εκει σε εκεινα τα γηπεδα στο σκητ με 14 γραμ. και 36αρη εριχνε ο Αρτεμης οοταν ητανε 12 χρονων και εκανε 15/25 :) :D :D :D
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι λες για μενα τι κανω χωρις να βλέπεις χθές που ηρθε ενα παιδί που δουλευει εδώ και μου εφερε 2 κιλά σκάγια 6αρια τζάμπα που μπορώ να φτιάξω 80 φυσίγια 28γρ. για την φάσσα πότε θα τα ρίξω :?: :) :D :D :D :D

Αντε και το τελευταίο για σήμερα που σου εχω φυλαγμένο γιατι λές δεν θα πηγαινεις σκοπευτήριο οτι εχουν ακριβώσει τα υλικά ή επειδή εριχνες φυσίγγια Κρότου και λάμψης και τους ξεσήκωνες ολους να δουνε τί εγινε ή που σε πήρε χαμπάρι η Βασω οτι έκανες τα γλυκά ματάκια στα κορίτσια και σου εριξε Τσόκαρο :) :) :D :D :D :D :D Ολα θα τα μαρτυρήσω στον Μιχάλη . :) :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ηθελα να ηξερα τι τα θελεις τα σκαγια ,και μαλιστα 6 νουμερο ? Στα ραδικια και στις μολοχες θα τα ριξεις ? :o :lol: :lol: :D :D Φυλαξε τα να τα ριχνεις με την σφεντονα αφου πυριτιδες δεν υπαρχουν . ;) :lol: :lol: :D :D :D Θα σου πω εγω κολπο να φτιαχνεις μαγκνουμ σεταπ για την σφεντονα για να ριχνεις τα σκαγια σου . ;) :lol: :lol: :D :D :D Χθες τα κοριτσια μου εστειλαν μηνυμα και με ρωτουσαν αν ειμαι καλα ,γιατι ειναι αισθητη η απουσια μου ,και μου ελεγαν οτι πρεπει να παω απο εκει για να τους ξεσηκωσω με τα σεταπ κροτου ,καπνου και λαμψης . ;) ;) :o :o :lol: :lol: :D :D :D Πρωτη φορα ακουω να ριχμει καποιος στο SKEET και τα δισκακια να ειναι ακινητα . :o Νεο αθλημα ειναι αυτο που εριχνε ο Αρτεμης ?Την επομενη φορα που θα παω στο σκοπευτηριο θα ριξω με το φλομπερακι μου στα δισκακια ,και να ξερεις οτι εχω σκορ με αυτο το διαμετρημα 24/25 στο SPORTING οχι με 20 γραμ σκαγια αλλα με 6 γραμ που εχει το φλομπερακι μου . :o :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

σαν σημερα 17 απριλιου αρχιζε το κυνηγι του απριλιατικου τρυγωνιου μεχρι 5 μαιου , θυμαμε ηταν η πρωτη και η τελευταια φορα που πληρωσα παραταση της αδειας που ειχα την σεζον 1984 - 1985 , γιατι την επομενη το απαγορευσαν οριστηκα , πληρωνοντας κατι ψηλα , νομιζω οσο ειχε ενα μεροκαματο της τοτε εποχης , αλλα και να μην το απογορευαν δεν θα ξανα βγαζα αδεια τον απριλιο , γιατι δεν εχει τρυγονια εδω στο νησι τον απριλιο , τα πρωτα μας ερχωντε πολυ αργα μεσα και τελος μαιου , τωρα εχει ελαχιστα , χθες ακουσα ενα να γουργουριζει , πολυ περισοτερα εχει τον αυγουστο απο αυτα που εχουν γεννησει , αποδημητικα το σεπτεμβριο ελαχιστες φορες εχει, αυτο ισχυει ακομα , και τα 15 τελευταια χρονια τα τρυγονια του αυγουστου ειναι περισοτερα απο οτι παλια , εχουν αυξηθει και οι ντοπιες φασες , και αγριοπεριστερα , παλια δεν εβλεπες ουτε μια φασα τον αυγουστο , που οταν ελεγες σε παλιο κυνηγο οτι χτυπησες φασα αυγουστο μηνα σε κοιταζε καλα καλα και δεν σε πιστευε
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 16 Απρ 2024 09:04 Ηθελα να ηξερα τι τα θελεις τα σκαγια ,και μαλιστα 6 νουμερο ? Στα ραδικια και στις μολοχες θα τα ριξεις ? :o :lol: :lol: :D :D Φυλαξε τα να τα ριχνεις με την σφεντονα αφου πυριτιδες δεν υπαρχουν . ;) :lol: :lol: :D :D :D Θα σου πω εγω κολπο να φτιαχνεις μαγκνουμ σεταπ για την σφεντονα για να ριχνεις τα σκαγια σου . ;) :lol: :lol: :D :D :D Χθες τα κοριτσια μου εστειλαν μηνυμα και με ρωτουσαν αν ειμαι καλα ,γιατι ειναι αισθητη η απουσια μου ,και μου ελεγαν οτι πρεπει να παω απο εκει για να τους ξεσηκωσω με τα σεταπ κροτου ,καπνου και λαμψης . ;) ;) :o :o :lol: :lol: :D :D :D Πρωτη φορα ακουω να ριχμει καποιος στο SKEET και τα δισκακια να ειναι ακινητα . :o Νεο αθλημα ειναι αυτο που εριχνε ο Αρτεμης ?Την επομενη φορα που θα παω στο σκοπευτηριο θα ριξω με το φλομπερακι μου στα δισκακια ,και να ξερεις οτι εχω σκορ με αυτο το διαμετρημα 24/25 στο SPORTING οχι με 20 γραμ σκαγια αλλα με 6 γραμ που εχει το φλομπερακι μου . :o :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) :D :D :D :D :D
Τα ραδίκια και οι μολόχες τωρα εγιναν σανός για τα ζώα και απο χρόνου βλέπουμε τωρα που κάνω ανασύνταξη υλικών ( Πυρίτιδες Υπάρχουν) :) :D :D
Αγιασμένες μάλιστα που χρονολογούνται :) :D :D :D
Με το σκοπευτήριο καλά ειπα οτι πας για τα κορίτσια :) :D :D :D :D Αλλά ριχνε και καμια ματια στο Αμέρικα με τι όπλα ριχνουνε στο σκήτ και στο Σπόρτινγ :) :D :D :D Για ελα κάτω να σε πάρω να δεις σκοπευτήριο αλλά οταν φευγεις επειδή θα τρίβει τα μάτια σου θα χρειαστει να σε πάρω και Οφθαλμίατρο να αλλάξεις Ματογυάλλια :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Αντε και τωρα που τελειώνουνε οι πυρίτιδες τελειωνει και εδώ η Καριέρα σου θα πώ στον Καββαδία να σε κάνει μπλόκ :) :D :D :lol: :lol: :lol: Γιατι εσυ εισαι αξιος να κανεις ιδιογόμωση με τα σπίρτα :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τις πυριτιδες που μας λες οτι εχεις ,να παρεις χονδρο αλατι και να τις παστωσεις για να τις διατηρεις για αλλα 100 χρονια . :o Καλα λεω εγω οτι τωρα απο ιδιογομωτης εγινες βετερανος αποθηκαριος για να φυλας τις πυριτιδες . :o :o :D :D :D Οτι δεν σου κανει απο πυριτιδες στειλε μας, εμεις που ειμαστε ακομα ενεργοι ιδιογομωτες να τους κανουμε καταναλωση . ;) :lol: :lol: :lol: :D :D :D Δηλαδη τα σκοπευτηρια στην Κυπρο τι αλλο εχουν ? Κτυπιουνται μονα τους τα δισκακια ,χωρις να σημαδευεις ? Ελα και εσυ εδω να δεις σε τι σκοπευτηριο θα σε παμε με τον πρακτορα σου ,και θα δεις μετα που δεν θα θελεις να φυγεις απο εδω . ;) :lol: :lol: :D :D :D :D :D Το κακο ειναι οτι ο Κουλης αφου μας τα εκοψε ολα ,τωρα το μονο που ειχαμε τωρα που σταματησε το κυνηγι ηταν το σκοπευτηριο ,μας το εκοψε και αυτο . :x :x :x Απο εδω και περα μονο με σφεντονα στο σκοπευτηριο και με πετρα στα δισκακια ,γιατι και τα σκαγια ειναι ακριβα πια . ;) :lol: :lol: :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Από που να αρχίσω και τι να σου απαντήσω :?: :?: :?: Εσύ τί ξερεις απο οικολογική πυρίτιδα χρώματος μαυρου με πρασινα μέσα φυλλιδια που δειχενει την οικολογικότητα της :) :D :D :D Αντε να πώ οτι εχει και το όνομα αυτού που δίνουνε κάτι βραβεία κάθε χρόνο μπάς και δώσουνε και σε εσένα ένα που ανακάλυψες τον Χαρτοπολτό και σε τρέχανε οι Αλπ@νοι γιατι δεν άφησες χαρτόκουτα σε ολόκληρη την Αττική :) :D :D :D
Τωρα με το σκοπευτήριο μας οταν δεν δεις να μην μιλάς γιατι εκεινος ο Κουμπάρος που σαν πόπαστο έφαγε το Πεντακοσάρι, δεν ηθελε να πάει στο σκοπευτήριο επειδή νόμιζε οτι ειναι ενα απο τα ίδια αλλά οταν μπήκαμε μέσα αρχισε να τραβά βίντεο και το γυρίζαμε με το αυτοκίνητο και ειπε δεν πίστευε οτι θα ειναι τοσο μεγάλο επειδή νομιζε οτι ητανε Ξερόλας :) :) :D :D :D
Αυτός ο Κούλης άκουσα οτι θα δίνει και βίζα στους Τ@υρκ0υς να κάνουν βόλτα στα νησιά για καμιά δυο βδομάδες. Θα σ έπερνα στο βιπερ χθες να το συζητήσουμε αλλά πιστευω δεν το έχεις σε ζεύξη και θα περιμένεις τον Σωτηράκι να το ρυθμίση :) :) :D :D :D Οταν το φτιάξει να τον πέις να μάθει το σκυλί τουλάχιστον να κάνει κατι για σένα και να απαντά στα τηλεφωνα και τα μυνήματα :) :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Αντε μην πώ άλλα πρωί πρωί :) :D :lol: :lol: :lol: Τελος πάντων να ρωτήσω μεχρι πότε ισχύει το απαγορευτικό που εβαλες στον πράκτορα μου και σταμάτησε την επικοινωνία :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Αν το σκοπευτηριο δεν εχει γυναικες μεσα για να με αγαπανε και να μου φτιαχνουν το καφεδακι μου ,και την ημερα μου τι να το κανω ? Οτι και να εχει αυτο στην Κυπρο ειναι αχρηστο για μενα . 8-) :lol: :lol: ;) :lol: :D :D Με τον πρακτορα σου τωρα σταματησαμε να μαζευουμε τις χαρτοκουτες που ηταν παλαια τεχνολογια και μαζευουμε τωρα ταπετσαριες αυτοκινητων γιατι εχουν καλυτερο υλικο . ;) :lol: :D :D :D Κανει θαυματα στο σκοπευτηριο και στο κυνηγι αυτη η πατεντα ,αλλα δεν σου λεω ..... :o :o :lol: :D :D :D :D Κοιτα τωρα που ριχνουνε βληματα εκει στο Ισραηλ και στο Ιραν μη τυχων κατα λαθος πεσει κανενα ασκαστο στην Κυπρο γιατι το θελω για να παρουμε το μπαρουτι να γεμισουμε φυσιγγια τωρα που δεν υπαρχει στο εμποριο και ασε αυτα που ξερεις με τα ασπρα τα μαυρα και τα πρασινα φυλαρακια . ;) :lol: :lol: :lol: :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: Μολις το ανοιξω το βλημα θα σου πω και τι μαρκα πυριτιδα εχει μεσα .Αν ειναι SIPE ,A1, MB κ.λ.π. και τι LOT ειναι . :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Κοίτα τον Γεροντάκο που θέλει κορίτσια :) :D :D :D Εδώ θα σου βρώ κορίτσι να ειναι μονο με το κομπινεζόν και να σου ρίχνει δισκάκια αλλα φοβάμε μην ριξεις κανένα δοκιμαστικό σαν αυτό που εριξες στο Σχιστό και μουντζουρώσεις την κοπέλλα :) :D :D :D :D
Νομίζω οτι χαπάρι δεν πάιρνεις και σου κλέβουνε Τάπες Ταπετσαρίας γιατι τις εχω εδώ και ένα χρονο που μου τις δώσανε αλλά δεν λέω ποιός :) :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: Τέλος πάντων για πές μου εκεινο το σταθερό τηλέφωνο στο σπίτι Ισχύει γιατι το κτυπούσα ψες στις 9 πρίν πάω για υπνο, οταν έπινα το Σκοτσς αλλά δεν απαντησε μηπως εχει πάθει και αυτό κόφωση και δεν ακούει τις κλήσεις :) :D :D :D :D :D Τι Να κάνω πώς θα επικοινωνήσω Βιπερ δεν το καταφέρνεις, Σταθερό δεν Απαντά, κινητό μονίμος ουδεμία απάντηση αποφευγει κλήσεις εξωτερικού οπ'οτε θα περιμένω με την εγκατάσταση Καλωδίου για Ηλεκτρισμό Κυπρου Ισρ@ηλ Ελλάδας να βαλουνε και ενα καλώδιο Απευθειας στο 'Ιλιον αλλά άξιο σε έχω να το χαλάσεις και αυτό :) :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Το τηλεφωνο ισχυει κανονικα ,αλλα μου φαινεται οτι ειχες πιει παρα πανω Σκωτς και επαιρνες αλλου τηλεφωνο . :lol: :lol: :lol: :D :D :D Φιλε χθες το βραδυ απουσιαζα απο το σπιτι γιατι ειχα παει στον Χρηστο και την Παναγιωτα . ;) :D :D :D Τελικα για ολα φταιει ο πρακτορας σου που οπου βρει αυτοκινητο παρατημενο πηγαινει και βγαζει τις μοκετες απο μεσα για να τις κανει ταπες . :o :o :lol: :lol: :D :D :D :D Προχθες βρηκε ενα ,και νομιζε οτι ηταν εγκατελειμενο και πηγε και εβγαλε την μοκετα και τον πηρε ειδηση ο ιδιοκτητης ,και αρχισε να τον κυνηγα για να τον πιασει με τα αισχη που κανει και αυτος . :o :lol: :lol: :lol: :D :D :D Μονο ο Παλιογερος κυνηγαει απο πισω τις τουριστριες ,που μολις πεταξουν καμια σαγιοναρα τρεχει και την μαζευει για να την κανει ταπες ? :o :lol: :lol: :lol:
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1394
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο άσε τον Πράκτορα μου γιατι τον εχεις υπο διοίκηση και κάνει οτι του επιβάλεις εσυ και θα μου τον μπλέξεις μια χαρά Αρχοντας που ειναι ;)
Και ο ΠιστοΛέρος μια χαρά παιδί ειναι :) :D :D :D Κοίτα εσυ τις πάπιες στο πάρκο γιατι φετος όπως σε βλέπω ουτε για καλαμάρια πηγαίνεις και που ξέρεις μπορεί καμιά Γεροπάπια να σου κάνει κολπάκια αλλά πρόσεξε το πορτοφόλι γιατι ουτε αυγό δεν θα τσουκρίσεις :) :D :D :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Ποιες παπιες ? Μολις παω στο Παρκο κανουν διαδηλωση οι Παπιες και τρεχουν ολες για να τις ταισω . :o :o :D :D Οι δε αλλες οι παπιες εχουν γινει μεζες σε καθε φυλη που πηγαινει εκει .Δεν εχουν αφησει τιποτα οι αθλιοι . :o 8-) Τι και αν απαγορευεται να τις πλησιαζουν ,για αυτους ολα επιτρεπονται ολο τον χρονο . :o 8-) Την επομενη φορα που θα ερθεις εδω θα σε παω για μαθημα στο Παρκο για να γνωρισεις τα υπαρχοντα ακομα ειδη αφου πιστευω οτι πολλα απο αυτα δεν τα εχεις δει ποτε στην ζωη σου . ;) ;) :D :D :D Αυτες τις ημερες λεμε να παμε με τον πρακτορα σου για δοκιμες στο σκοπευτηριο ,γιατι εχω ετοιμασει διαφορα περιεργα σεταπ . ;) :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαχειριστής ιστοσελίδας
Δημοσιεύσεις: 1420
Εγγραφή: 30 Αύγ 2021 16:04

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Δηλαδής έχουμε δωροδωκία στα πουλερικά κύριε Γέροντα :mrgreen:
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3661
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Στον Περικλη του εδειξα την αλλη φορα μια κοτα εδω στο Παρκο ,και αυτος μου ελεγε οτι ηταν αγριογαλος . :o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Αστα να πανε σου λεω. :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Τρεμει που οταν πηγαινω στο Παρκο με κυνηγουν απο πισω καθε ειδους θυλικα ,και παιρνει τηλεφωνο την Βασω να τις πει τα νεα . :o ;) :oops: :( Τετοια αισχη κανει . :shock: :oops: :lol: :lol: :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Απάντηση