ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Ενότητα συζητήσεων γενικής θεματολογίας
Απάντηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Μηπως το οπλο σου ηταν πραγματι οπισθογεμες ,και εσυ ηθελες να το κανεις εμπροσθογεμες ? Γιατι με τον Γεροντα της Λερου που εχεις μπλεξει κανει τετοιες μετατροπες . :o :lol: :lol: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Πώ πώ βρέ τον εχεις φάει με το μάτι σου τον Άνθρωπο να προσπαθεί να πάρει σύνταξη και να μην τον αφήνουνε :) :D :D :D
Τέλος πάντων το εμπροσθογεμές μας έμεινε με την μία κάνη να εριξε μια τουφεκιά και η άλλη να μην εριξε ποτέ γιατι μαύρο πιπέρι δεν βρήκαμε :) :D :D :D :D Εχω όμως πολλά καψυλια και θα πηγαίνω για εκφοβισμό πουλιών σε περιβόλια :) :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Πονεμενη ιστορια ειναι τα εμπροσθογεμη οπλα . 8-) Μη χαλας τα υλικα γιατι εχουν μεγαλη συλεκτικη αξια και μπορει καποτε να τα επιτρεψουν οι αμυαλοι και να μη εχεις υλικα να γεμισεις . ;) 8-) Τα καψυλια εχουν μεγαλη συλεκτικη αξια . ;) 8-) Οπως κανουν παντοτε και οπως ελεγε ο Αγιος Γεροντας μου ,,εκεινη την εποχη θα βγαζουν τρελους νομους ,και θα καταργουν αλλους δικους τους νομους ,,.Την εποχη που βρισκεις ακομα και τανκς στην Ομονοια αυτοι καταργησαν την μαυρη πυριτιδα που ειναι ιστορια 500 χρονων . :D :D :D Εδω λεει επιασαν εναν 101 χρονων επειδη δεν του ανανεωσαν το δελτιο κατοχης στα οπλα του επειδη ηταν μεγαλος . :( :x Βρε ηλιθιοι απανθρωποι 101 χρονων ειναι ο ανθρωπος .Δεν τα θελει να παει κυνηγι .Αυτη ειναι η ζωη του και η ιστορια του .Ποιος δικαστης θα καταδικασει αυτον τον ανθρωπο ?Ποσα χρονια θα ζησει ακομα ,ηλιθιοι ?Για γελια ειναι ολα ,και θελουν να παμε να τους ψηφισουμε .Βρε ουστ :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Βρε που ειναι αυτος ο ανθρωπος? Λετε να τον συνελαβαν μεσα στο αεροπλανο για τρομοκρατη των πουλιων ,απο μηνυσεις που ειχαν κατατεθει στο Δασαρχειο απο τα θηραματα ? :o :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο για πές αν κατάφερες να πάς να ψηφίσεις και άσε εμένα καλά ΄πηγαμε και επιστρέψαμε στο σπίτι. Ασε που αν δεν είχα και τον μυστικό πράκτωρα θα πίναμε το τελευταίο βράδυ μόνοι μας τα τσίπουρα. Κάτσε εσύ στο κρεββάτι να ξεπουλιάσει ο ιός και μην βάζεις εμβόλιο αλλά να πηγαίνεις μυστικά στο ψάρεμα νυκτιάτικα και να κρυώνεις :D :D :D Εφτυχώς που ηρθε το παλληκάρι ο Χρίστος και έφερε τις μαλλινόταπες γιατί θα έστελνα τον Πέλο να ψάξει ολόκληρο το 'Ιλιο να σε βρεί :) :D :D :D Τέλος πάντων δέν φτάνει που άρπαξες την ασθένεια έχασε και η Βάσω την έξοδο αλλά θα κάπου θα περάσεις απο δίκη γιατί μιλήσαμε σε μύνημα με τον Αρχηδικαστή στην Λέρο :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Τον πρακτορα εγω τον εστειλα για να κατασκοπευσει τι θα λες πισω απο την πλατη μου και χθες μου τα μετεφερε ολα .Του ειχα πει να σε προσεχει μην ξαναξεχασεις το τσαντακι με το πορτοφολι σου στο μαγαζι γιατι σου εχει γινει συνηθεια μολις πιεις δυο τσιπουρα να ξεχνας τα πραγματα σου . :D :D :D Επειδη με ρωτησες αν πηγα να ψηφισω ,θα σου πω οτι δεν πηγα για πολλους και διαφορους λογους . 8-) Δεν θελω να εχω τυψεις για αυτα που θα ερθουν για την Πατριδα μας . ;) :( Εδω οσοι εχουν κανει 5 εμβολια εχουν αρωστησει 5 φορες ,και εγω που δεν εχω κανει κανενα αρωστησα μια φορα . ;) :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

https://www.youtube.com/watch?v=ynr33bh ... l=Deppy730 Μια τραγουδαρα απο τον μεγιστο Γιαννη Παπαιωανου .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έγραψε: 22 Μάιος 2023 09:17 Τον πρακτορα εγω τον εστειλα για να κατασκοπευσει τι θα λες πισω απο την πλατη μου και χθες μου τα μετεφερε ολα .Του ειχα πει να σε προσεχει μην ξαναξεχασεις το τσαντακι με το πορτοφολι σου στο μαγαζι γιατι σου εχει γινει συνηθεια μολις πιεις δυο τσιπουρα να ξεχνας τα πραγματα σου . :D :D :D Επειδη με ρωτησες αν πηγα να ψηφισω ,θα σου πω οτι δεν πηγα για πολλους και διαφορους λογους . 8-) Δεν θελω να εχω τυψεις για αυτα που θα ερθουν για την Πατριδα μας . ;) :( Εδω οσοι εχουν κανει 5 εμβολια εχουν αρωστησει 5 φορες ,και εγω που δεν εχω κανει κανενα αρωστησα μια φορα . ;) :D :D :D :D :D
Γεροντάκο δέν πήγες να ψηφίσεις αλλά ασυνήδειτα ψήφισες εκείνο που βγήκε πρώτος. :) :) Σκέψου καλά πρίν απαντήσεις. :) :) ΚΑι εγώ έλεγα θα ψήφιζες Κυνηγούς να σε ρίξουνε και σε κανένα υπουργείο για θέματα Ιδιογόμωσης :) :) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Περικλη μου οπως και να το κανεις τον εχουν φτιαγμενο ετσι τον εκλογικο νομο που ειναι ολα για την παρτη τους .Πρωτο κομμα ηταν η αποχη .Εγω θα παω την ερχομενη φορα που θα πονεσει ποιο πολυ η ψηφος μου . ;) :D :D :D Εδω ο Βεργης κατεβηκε στις εκλογες ,και δεν ψηφισε τον εαυτο του ,και βρεθηκε μια ψηφος ολη και ολη και ψαχνει τωρα να βρει ποιος ηταν αυτος που τον ψηφισε να τον ευχαριστησει . :o :D :D :D :D Βλεπεις σε τι μπελαδες μπορεις βρεθεις ξαφνικα ? :D :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο με έκανες και γέλασα οταν κάποτε σε εκλογή διοικητικού συμβουλίου στον Κυνηγετικό σύλλογο ο Ανθυποψήφιος μου πήρε μία ψήφο :) :D :D :D
Τέλος πάντων στείλε και καμιά απάντηση στο viber που περιμένω απο χθές.
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο φτιάξε καφέ να πιούμε τον τρίτο σήμερα στην υγεία σου και να συνεχίσει η προετοιμασία για τα υλικά που αύριο θα πάμε με τον Πέλο και την κυρά για πογιάτισμα και διανυκτέρευση :) :) :D
Ετσι να προετοιμαστούμε μήπως ερθει ξαφνικά ο Πράκτορας μου για Διακοπές και χρειαστεί διαμονή :) :) :D Και εσύ που σε θέλω κάτσε και πρόσεξε την υγεία σου και ασε τα σκοπευτήρια και τα νυκτερινά ψαρέματα που πηγαίνεις :) Κάνε μιά βόλτα εκει στη Βαρβάκιο και πάρε σαρδέλα 4 ευρώ να φάς που πάς και ψάχνεις για τσιπούρες :) :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Με εφαγε η γρουσουζια σου που πηγαινω και πιανω φρεσκο ψαρακι και την πληρωσα ασχημα με την υγεια μου . :o :lol: :lol: :D :D :D Που να δεις τι εχω ετοιμασει και τι περιμενει τον πρακτορα σου την επομενη φορα που θα παμε στο σκοπευτηριο για να μαθει να μη με κατασκοπευει . :o :lol: :lol: :D :D :D :D Θα γινει χαμος . :lol: :lol: :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

δες εδω Νικολα που σου αρεσει το ψαρεμα , απο φιλο Σαμιωτη με την γυναικα του υποψιφια στο KEKA https://www.youtube.com/watch?v=o2WgPuX ... karamixali
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Νικολα εχει ωραια πραγματα απο αυτα που ειδα στο βιντεο.Τωρα δεν ξερω αν δουλευουν καλα .Ασε γιατι πηγα πριν μια εβδομαδα για ψαρεμα βραδυ ,με 4 μποφορ με βαρκα ,και με εφαγε η υγρασια ,με επιασε βροχη μεσα στην βαρκα ,και κρυωσα και ακομα δεν μπορω να συνελθω .Με αντιβιωση την βγαζω .Μου βγηκε ξυνο το ψαρεμα ,και δεν ειχε και τιποτα .
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 12:31

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ »

περαστικα Νικολα , το ψαρεμα δεν το κατεχω , ουτε ειχα καπιον να με παρακινηση
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Να εισαι καλα Νικολα .Εμενα η μεγαλη αρρωστια ειναι το κυνηγι .Το ψαρεμα το εχω οταν δεν υπαρχει κυνηγι . ;) Εχουμε μια βαρκουλα και πηγαινω με τα παιδια μου τις περισοτερες φορες που ειναι η καλυτερη παρεα,και στο κυνηγι. :)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο πού χάθηκες και δεν ανοίγεις τον Καφενέ :?: :?: :?: :?: Δέν έπιασε η Αντιβίωση :?: :?: :?: Αν ειναι να ειδοποιήσω το Λυκόπουλο να κρατά ανοικτό το μαγαζί :?: ;) :)
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοσιεύσεις: 3547
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 11:25
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »

Που εισαι βρε Περικλη να ανοιξεις τον καφενε να κερασουμε κανενα φιλο που δεν ερχεται καφεδακι ,γιατι εγω θα κανω μερικες ημερες κοπανα ακομα . ;) :D :D :D :D :D Μολις εφτασες στην Αθηνα κουβαλησες απο την Κυπρο και με κολησες με τον ιο ,και ακομα να συνελθω 15 μερες τωρα . ;) :o :o :D :D :D :D
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ .
Άβαταρ μέλους
pericles
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Σεπ 2021 07:30
Τοποθεσία: Κύπρος

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΚΑΦΕΝΕΣ

Δημοσίευση από pericles »

Γεροντάκο μην ψάχνεις απο που κόληησες τον Ιό αφού ξερεις εγώ έκανα 4 εμβόλια αλλά εσύ ήθελες μεταμεσονύκτιο ψάρεμα για να μας κάνεις το παλληκάρι με τα Καλαμάρια και τις τσιπούρες :) :) 'Αμα θες έλα κάτω να σε γιατρέψω τώρα το καράβι ξεκίνησε χθές δρομολόγια και όπου νανε φτάνει στον Πειραιά, προλαβαίνεις να σε έχω εδώ του Αγίου πνευματος για να σου διευρύνω το πνεύμα σου :D :D :D :D
Τωρα εχουμε δουλειές στον κήπο και κατασκευές ακόμα που δεν τελιώσαμε γιατι χθες παίζαμε με την εγγονούλα μου. Τι θες να κάτσω να περιμένω μηπως περάσει ο Ορφανίδης που και αυτός μας ξέχασε γιατί θέλει μονο κυνηγετικά να μιλάμε :) :D :D :D :D :D
Έπινε και κανενα τσαί ή καμιά Σοκολατα ο Καββαδίας αλλά εγινε Βιομήχανος πλέον που να σχοληθεί μαζί μας :) :D :D Γιαυτό σου λέω ελα κάτω να σε μορφώσω τώρα που αρχισαν και οι τουρίστριες να έρχονται. :) :D :D :D :D
Σαράντα χρόνια Ιδιογόμωση σε Διαμέτρηματα 12-16-20-28-36
Απάντηση